ارزان ترین فرش ماشینی طرح 700 شانه کارخانه فرش کاشان

فرش 700 شانه برجسته کاشان – کد 3316 از مدل های پرفروش با کیفیت تضمینی به قیمت درب کارخانه . فرش شیما نقشه ای متفاوت با زمینه رنگی سرمه ای شانه تراکم 2550 درجه یک به قیمت درب کارخانه . نقشه جدید هیوا سرمه ای ، با کیفیت ترین فرش کاشان به قیمت درب کارخانه . طرحی جدید با زمینه رنگی سرمه ای – نقشه سودا 700 شانه تراکم 2550 ده رنگ – ضخیم ترین فرش کاشان با درجه یک ترین کیفیت .

فرش طرح 700 شانه طرح آسنا زمینه نقره ای کاشان

ست کردن این رنگ در دکوراسیون های کوچک با سفید و نسکافه ای فوق العاده است. برای دکوراسیون های مدرن بهتر است این فرش 700 شانه با مبلمان طوسی کمرنگ ست شود. از طرفی هرچه تراکم طولی بالاتر رود، الیاف استفاده شده و وزن فرش 700 نیز بیشتر می‌شود. محصولات 700 شانه که در تراکم طولی بالاتر بافته می‌شوند باید با دستگاه hcp که جزو دستگاه های وارداتی گرانقیمت است بافته شوند. بافت 700 شانه های با تراکم طولی پایین با دستگاه تکسیما انجام می شود که استفاده از این دستگاه مسلما سبب اختلاف قیمت می‌شود. خریداران فرش در کنار قیمت فرش لازم است به کیفیت فرش هم دقت داشته باشند زیرا فرش های که دارای قیمت پایین تری هستند از نظر کیفیت در مقایسه با فرش های با قیمت بالاتری کیفیت کمتری خواهند داشت و از نظر مواد اولیه و نوع بافت متفاوت خواهد بود.

فرش وینتیج سیزان کد ۷۰۰۱۷ زغالی

ارزان ترین فرش ماشینی طرح 700 شانه کارخانه فرش کاشان

کیفیت بالای فرش و استاندارد بودن از جمله ویژگی های اصلی یک خرید خوب است و فرش ماهور برای تمام تولیدات خود، چه فرش‌های صادراتی و چه تولیدات داخلی این شرایط را رعایت کرده است. برخورداری از رنگ بندی متنوع از دیگر ویژگی های فرشهای 700شانه است که به شما امکان می‌دهد بتوانید آن را با دکوراسیون‎های مختلف هماهنگ نمایید. در اتاق نشیمن های کوچک بهتر است بیشتر فضای اتاق مفروش شود بر خلاف اتاق نشیمن های بزرگ که می توان فضای یکنواخت را با انداختن فرش های 700 شانه از هم تفکیک کرد و قسمتی را به نشیمن و قسمتی را به غذاخوری اختصاص داد. بدین صورت که یک تخته فرش 700 شانه را پهن کرد و دور آن کاناپه و تی وی قرار داد و قسمتی را یک تخته فرش 700 شانه دیگر پهن کرد و میز غذا خوری روی آن قرار داد. 9- سعی نمایید برای شستشوی فرش ها زیاد از قالی شویی ها استفاده نکنید زیرا آنها از شوینده هایی با آنزیم های قوی استفاده می کنند که باعث کاهش مقاومت فرش های ماشینی خواهد شد.

فرش ارزان باکیفیت چیست؟

رنگ خاکستری جزو رنگ های تیره است که برای دکوراسیون های کوچک بهتر است طرحی انتخاب شود که رنگ گل های روی قالی 700 شانه، روشن باشد. برای دکوراسیون های مینیمالیستی ساده بهتر است این فرش 700 شانه با رنگ سفید یا مشکی ست شود. فرش 700 شانه خاکستری برای دکوراسیون های کلاسیک بهتر است با رنگ آبی تیره یا سرمه ای ست شود.

طرح ای گل در 4 زمینه رنگی – مدل جدید فرش 1200 شانه کاشان 3600 تراکم سوپردرجه یک خرید فرش ۷۰۰ شانه . مدرن ترین فرش ماشینی – وینتیح 1200 شانه درجه یک زمینه لاکی – کد 1800 با تراکم بالا . فرش ماشینی درجه یک مدل وینتیج کد 1700 از طرح های جدید فرش 1200 شانه تراکم 3600 . جدیدترین مدل فرش وینتیج – فرش 1200 شانه درجه یک با تراکم بالا – فرشی مدرن و خاص با قیمت مناسب . طرح چکاوک در 3 رنگبندی سرمه ای و دودی و فیلی – فرش 700 شانه کاشان 2550 تراکم درجه یک . 2550 تراکم ، 10 رنگ ، پرفروش ترین فرش کاشان در سه رنگبندی خاص .

  • مدل کارینا- محصولی از کارخانه فرش کاشان با کیفیت و بافت درجه یک .
  • برای دکوراسیون های مدرنیته می توان فرش خاکستری را با رنگ زرد ادغام کرد وبدین صورت به این رنگ خنثی، قدرت و شخصیت بخشید.
  • البته باید بدانید به دلیل این که ضخامت این محصولات در عین کیفیت و قیمت مطلوب مناسب تر از فرش های تراکم بالاست امروزه خرید فرش 700 شانه دستباف گونه به نسبت تراکم های بالاتر رایج است.
  • جهت خرید فرش ارزان می توانید به کارخانجات فرش کاشان مراجعه کنید و خرید فرش ارزان از کارخانه به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام دهید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار