بانک انگلستان نرخ ها را بدون تغییر می گذارد، بازده استرلینگ و طلایی کاهش می یابد

بانک انگلستان نرخ ها را بدون تغییر می گذارد، بازده استرلینگ و طلایی کاهش می یابد

GBP/USD تجزیه و تحلیل و نمودار

  • BoE سیاست های پولی را دست نخورده رها می کند.
  • پیش بینی اقتصادی سه ماهه بعدی (اوت) اکنون کلیدی است.

توصیه شده توسط Nick Cawley

نحوه معامله GBP/USD

تصمیم سیاست پولی بانک انگلستان نسبتاً بدون حادثه با نرخ بهره بدون تغییر در 5.25٪ باقی مانده است. دو عضو خواستار کاهش 25 واحدی نرخ‌ها شدند، در حالی که هفت عضو دیگر به دست نخورده ماندن نرخ‌ها رأی دادند.

image1.png

برای همه داده‌ها و رویدادهای اقتصادی متحرک بازار، به بخش مراجعه کنید تقویم اقتصادی DailyFX

در صورتجلسه همراه بانک مرکزی بریتانیا گفت: «به عنوان بخشی از دور پیش‌بینی ماه اوت، اعضای کمیته تمام اطلاعات موجود را بررسی خواهند کرد و اینکه چگونه این ارزیابی بر ارزیابی که خطرات ناشی از تداوم تورم در حال کاهش است، تأثیر می‌گذارد. بر این اساس، کمیته برای مدت زمانی که باید نرخ بانکی در سطح فعلی خود حفظ شود، بررسی خواهد کرد، که نشان می‌دهد در صورت ادامه کاهش ریسک‌های تورمی، کاهش نرخ بهره در ماه اوت ممکن است مورد توجه قرار گیرد.

قیمت گذاری در بازار اکنون 44 درصد احتمال کاهش در ماه اوت را نشان می دهد.

image2.png

بازده دو ساله Gilt در بریتانیا پس از اعلام این خبر حدود 6 واحد پایه کاهش یافت و به 4.122 درصد رسید که پایین ترین سطح در نزدیک به سه ماه گذشته است.

بازده طلایی 2 ساله انگلستان

image3.png

کابل پس از اعلام حدود 20 پیپ سقوط کرد و در حال حاضر حدود 1.2685 معامله می شود. سطح بعدی پشتیبانی در حدود 1.2667 جلوتر از سطح اصلاحی فیبوناچی 38.2% در 1.2626 است.

  عناوین روزنامه‌های مطرح جهان؛ ۳۰ آگوست ۲۰۲۲

نمودار قیمت روزانه GBP/USD

image4.png

نمودارها با استفاده از TradingView

داده های معامله گران خرده فروشی نشان می دهد که 46.72 درصد معامله گران لانگ خالص هستند و نسبت معامله گران کوتاه به لانگ 1.14 به 1 است. تعداد معامله گران در خالص خرید 2.81 درصد کمتر از دیروز و 34.45 درصد بیشتر از هفته گذشته است. معامله گران نت شورت 3.91 درصد بیشتر از دیروز و 12.00 درصد کمتر از هفته گذشته است.

ما معمولاً دیدگاه مخالفی نسبت به احساسات جمعیت داریم، و این واقعیت که معامله‌گران کوتاه‌مدت هستند نشان می‌دهد که قیمت‌های پوند/دلار آمریکا ممکن است به افزایش خود ادامه دهند. موقعیت‌یابی نسبت به دیروز خالص‌تر است، اما نسبت به هفته گذشته کمتر است. ترکیبی از احساسات فعلی و تغییرات اخیر به ما یک سوگیری تجاری متفاوت GBP/USD می دهد.

گزارش کامل را دانلود کنید تا ببینید چگونه تغییرات در احساسات مشتری IG می تواند به تصمیم گیری های تجاری شما کمک کند:
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه 17% -11٪ 2%
هفتگی 39% -10% 11%

نظر شما در مورد پوند انگلیس – صعودی یا نزولی؟؟ می توانید از طریق فرم انتهای این مقاله به ما اطلاع دهید یا از طریق توییتر با نویسنده تماس بگیرید @nickcawley1.منبع: https://www.dailyfx.com/news/bank-of-england-leaves-rates-unchanged-sterling-and-gilt-yields-drift-lower-20240620.html