به روز رسانی پوند استرلینگ: GBP/USD روند صعودی در تمرکز

اخبار و تحلیل GBP/USD

  • GBP/USD با شکل گیری روند صعودی در اطراف سطح کلیدی نوسان می کند
  • استرلینگ از نظر کاهش نرخ مورد انتظار برتری کمی نسبت به ایالات متحده دارد
  • سخنرانان فدرال رزرو و بیانیه پاییز بریتانیا در تقویم بعدی قرار دارند
  • تجزیه و تحلیل در این مقاله از الگوهای نمودار و کلید حمایت و مقاومت سطوح برای اطلاعات بیشتر به جامع ما مراجعه کنید کتابخانه آموزش و پرورش

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

GBP/USD با شکل گیری روند صعودی جدید، در حدود سطح کلیدی نوسان می کند

علی‌رغم کمبود گسترده محرک‌های صعودی، پوند همچنان به ایجاد یک سری از اوج‌ها و پایین‌های بالاتر ادامه می‌دهد و پس از کاهش این جفت در اکثریت 2H تاکنون، زمین‌های از دست رفته را پس می‌گیرد.

جهش‌های صعودی اخیر عمدتاً ناشی از فروش دلار بوده است که به دلیل بدتر شدن داده‌های بنیادی تجربه شده توسط بزرگترین اقتصاد جهان ایجاد شده است. یک بار دیگر، این جفت ارز در روزهای پس از افزایش شدید روز سه شنبه پس از داده های بهتر از حد انتظار CPI ایالات متحده کاهش یافته است.

SMA 200 روزه چالشی جدید برای یک تمدید صعودی با بسته شدن روزانه بالای آن است که انتظار خوبی برای ادامه حرکت بالاتر است. این جفت در یک سری از اوج‌ها و سطوح پایین‌تر قرار داده است به این معنی که از منظر فنی پوند/دلار آمریکا دیگر روند نزولی ندارد. امروز مراقب هرگونه واکنشی از سوی مقامات فدرال رزرو در رابطه با ریسک اخیر و کاهش عمومی در شرایط مالی باشید که ممکن است پوند/دلار آمریکا را صعودی کند.

  تنظیمات قیمت Hang Seng، Kospi، Topix

مقاومت در 1.2585 با حمایت 1.2345 و پس از آن 1.2200 ثابت ظاهر می شود.

نمودار روزانه GBP/USD

image1.png

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

توصیه شده توسط ریچارد اسنو

نحوه معامله GBP/USD

بازارهای نرخ بهره در سراسر بریتانیا، اروپا و ایالات متحده دیگر برای افزایش بالقوه نرخ دیگر مقاومتی ندارند و اکنون تنها کاهش نرخ را با درجه اطمینان بالایی در نظر می گیرند. پوند ممکن است در مقایسه با ایالات متحده که انتظار دارد اولین کاهش نرخ را تا ماه ژوئن کاهش دهد، کمترین لذتی را از کاهش اندکی تاخیر اول نرخ (که تا ماه اوت پیش بینی می شود) بیابد.

احتمالات ضمنی بازار کاهش نرخ در انگلستان

image2.png

منبع: Refinitiv تهیه شده توسط ریچارد اسنو

رویدادهای ریسک اصلی در افق

به غیر از تعداد قابل توجهی از سخنرانان فدرال رزرو برای اواخر امروز، دقیقه FOMC در هفته آینده وجود دارد که می تواند نوسانات درون روزی را ایجاد کند. نکته قابل توجه بریتانیا در هفته آینده بدون شک بیانیه پاییزی است که توسط جرمی هانت ارائه می شود. در اوایل این هفته، دولت بریتانیا دستاورد نصف کردن تورم در بریتانیا را قبل از پایان سال برجسته کرد و مفسران سیاسی اکنون متعجبند که آیا ممکن است چشم انداز کاهش مالیات ها توسط صدراعظم – به ویژه پیش از انتخابات عمومی بعدی – با دید مثبت تری دیده شود.

image3.png

داده های اقتصادی زنده را از طریق DailyFX ما سفارشی و فیلتر کنید تقویم اقتصادی

— نوشته ریچارد اسنو برای DailyFX.com

با ریچارد در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @RichardSnowFX

  قیمت طلا مقاومت فنی محوری را نادیده می‌گیرد، AUD/USD تلاش‌های صعودی را انجام می‌دهدمنبع: https://www.dailyfx.com/news/pound-sterling-update-gbp-usd-uptrend-in-focus-20231116.html