جدیدترین پوند انگلیس (GBP) – استرلینگ پس از چرخش BoE به کاهش خود ادامه می دهد

تجزیه و تحلیل GBP/USD و نمودارها

  • PMI های بریتانیا پیش بینی ها را از دست می دهند.
  • بازده اوراق قرضه دولتی بریتانیا پس از پایین ترین سطح چند هفته اخیر.
  • کابل زیر 1.2650، نشانگر CCI نشان می دهد که GBP/USD بیش از حد فروخته شده است.

توصیه شده توسط Nick Cawley

نحوه معامله GBP/USD

بر اساس آخرین گزارش S&P Global Flash UK PMI، فعالیت های تجاری بخش خصوصی بریتانیا در ماه ژوئن با کمترین نرخ خود از نوامبر گذشته افزایش یافت. به گفته کریس ویلیامسون، اقتصاددان ارشد کسب و کار در S&P Global، کاهش رشد تا حدی “منعکس کننده عدم اطمینان در اطراف محیط کسب و کار در آستانه انتخابات عمومی است.” تورم بالای سرسختانه بخش خدمات بریتانیا در این نظرسنجی مشهود است، اما حداقل باید از نرخ فعلی 5.7 درصد در ماه های آینده کمتر شود.

image1.png

برای همه داده‌ها و رویدادهای اقتصادی متحرک بازار، به بخش مراجعه کنید تقویم اقتصادی DailyFX

بازدهی اوراق قرضه دولتی بریتانیا همچنان به پایین‌تر شدن خود ادامه می‌دهد که ناشی از تحرک دیروز بانک مرکزی انگلیس است. بازارهای مالی اکنون با احتمال 50/50 کاهش 25 واحدی نرخ بهره در نشست سیاست پولی اوت BoE و در مجموع کمتر از 50 واحد پایه کاهش در سال جاری قیمت گذاری می کنند.

بانک انگلستان نرخ ها را بدون تغییر می گذارد، بازده استرلینگ و طلایی کاهش می یابد

بازده طلایی 2 ساله انگلستان

image2.png

کابل به زیر 1.2650 بازگشته و به پایین ترین سطح پنج هفته ای خود رسیده است. کاهش بازده اوراق قرضه دولتی و عدم اطمینان ادامه دار در آستانه انتخابات سراسری بریتانیا در 4 ژوئیه بر پوند انگلیس تأثیر می گذارد و بعید است که این فشار به زودی کاهش یابد. نمودار روزانه GBP/USD این جفت را در قلمروی بیش از حد فروش نشان می دهد و این ممکن است فروش بیشتر را در روزهای آینده کاهش دهد.

  دریچه کولر تهویه سان

نمودار قیمت روزانه GBP/USD

image3.png

نمودارها با استفاده از TradingView

داده های معامله گران خرده فروشی نشان می دهد که 55.39 درصد معامله گران دارای لانگ خالص هستند و نسبت معامله گران لانگ به کوتاه 1.24 به 1 است. تعداد معامله گران در خالص معاملات 25.52 درصد بیشتر از دیروز و 42.91 درصد بیشتر از هفته گذشته است. نت-شورت معامله گران 11.36 درصد کمتر از دیروز و 13.18 درصد کمتر از هفته گذشته است.

ما معمولاً دیدگاهی مخالف نسبت به احساسات جمعیت داریم، و این واقعیت که معامله‌گران خالص هستند نشان می‌دهد که قیمت‌های پوند/دلار آمریکا ممکن است به کاهش خود ادامه دهند.

معامله گران نسبت به دیروز و هفته گذشته نسبت به دیروز و هفته گذشته سود خالص بیشتری دارند و ترکیب احساسات فعلی و تغییرات اخیر به ما یک سوگیری معاملاتی نزولی GBP/USD قوی تر می دهد.

گزارش کامل را دانلود کنید تا ببینید چگونه تغییرات در احساسات مشتری IG می تواند به تصمیم گیری های تجاری شما کمک کند:
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه 14% -8٪ 3%
هفتگی 23% 2% 12%

نظر شما در مورد پوند انگلیس – صعودی یا نزولی؟؟ شما می توانید از طریق فرم انتهای این قطعه به ما اطلاع دهید یا می توانید از طریق توییتر با نویسنده تماس بگیرید @nickcawley1.منبع: https://www.dailyfx.com/news/british-pound-gbp-latest-sterling-continues-to-slide-after-dovish-boe-turn-20240621.html