داده های ایالات متحده، نزدک 100، دلار آمریکا و طلا

هفته بازار پیش رو: داده های ایالات متحده، نزدک 100، دلار آمریکا و طلا

  • تعداد انگشت شماری از انتشار داده های بسیار مهم ایالات متحده ممکن است در هفته آینده نوسانات را افزایش دهد.
  • آیا نزدک و اس اند پی 500 در حال تکمیل شدن هستند؟
  • طلا و دلار آمریکا افزایش می یابند.

برای همه داده ها و رویدادهای اقتصادی متحرک بازار، نگاه کنید به را تقویم DailyFX

بازارهای مالی ممکن است شاهد نوسانات مجدد در هفته آینده به دلیل انتشار برخی از داده های اقتصادی قابل توجه ایالات متحده باشند. در حالی که اعتماد مصرف‌کننده CB، کالاهای بادوام و اعتماد مصرف‌کننده میشیگان، محرک‌های بالقوه بازار هستند، گزارش نهایی تولید ناخالص داخلی سه‌ماهه اول ایالات متحده در روز چهارشنبه و انتشار اصلی PCE در روز جمعه، ضربه‌های سنگین هفته آینده هستند. مورد اخیر اخیراً حدود 2.8 درصد متوقف شده است، بسیار بالاتر از هدف 2 درصدی فدرال رزرو، و چاپ بدون تغییر دیگر فشار را بر فدرال رزرو افزایش می دهد تا نرخ های بهره را برای مدت طولانی تری دست نخورده نگه دارد.

image1.png

توصیه شده توسط Nick Cawley

معاملات فارکس نیوز: استراتژی

دلار آمریکا با افزایش DXY که به دلیل ضعف یورو، پوند انگلیس و ین ژاپن تقویت شده است، به حرکت خود ادامه می دهد. سری پایین‌ترین و اوج‌های بالاتر در سال جاری همچنان پابرجاست و شاخص در اوج دو برابری اخیر در حدود 106.60 بسته می‌شود. برای عبور از این بالاترین قیمت چند ماهه، دلار آمریکا باید در حال اجرا باشد و به ضعف سایر ارزهای G7 متکی نباشد.

  طلا برخی زیان ها را جبران می کند، سقف بدهی ایالات متحده، تورم در کانون توجه

جدیدترین پوند انگلیس (GBP) – استرلینگ پس از چرخش BoE به کاهش خود ادامه می دهد

داده‌های CPI ژاپن با کاهش ثابت ین ادامه می‌یابد

نمودار روزانه شاخص دلار آمریکا

image2.png

طلا در محدوده چند هفته ای نزولی باقی می ماند و علیرغم تقویت ارزش دلار آمریکا به سمت مقاومت پیش می رود. این فلز گرانبها بالاتر از هر سه میانگین متحرک ساده بازگشته است و به نظر می رسد 2400 دلار در هر اونس آزمایش شود. هفته بعد.

طلا به محدوده معاملاتی اخیر احترام می گذارد، اما حمایت باید ثابت بماند

نمودار قیمت روزانه طلا

image3.png

توصیه شده توسط Nick Cawley

نحوه معامله طلا

Nasdaq 100 و S&P 500 به طور منظم با استفاده از غول های فناوری از جمله انویدیا، اپل و مایکروسافت، رکوردهای جدیدی را به ثبت رسانده اند. این سه شرکت به تنهایی تقریباً 26 درصد از ارزش بازار نزدک و 21 درصد از S&P 500 را تشکیل می دهند. تمرکز بازار چیز جدیدی نیست، اما خریداران باید از ریسکی که شاخص ها توسط تعداد بسیار کمی از سهام هدایت می شوند آگاه باشند. نزدک 100 و اس اند پی 500 هر دو به شدت بیش از حد خرید هستند (شاخص CCI) در حالی که بازار شروع به آماده شدن برای فصل درآمد بعدی ایالات متحده می کند.

نمودار روزانه نزدک 100

image4.png

نمودار روزانه S&P 500

image5.png
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه 1% -3٪ -2٪
هفتگی -3٪ -1٪ -1٪

همه نمودارها با استفاده از TradingViewمنبع: https://www.dailyfx.com/news/markets-week-ahead-us-data-nasdaq-100-us-dollar-and-gold-20240621.html