دلار نیوزیلند در آستانه تصمیم فدرال رزرو برای نرخ بهره؛ تنظیمات قیمت NZD/USD، AUD/NZD، EUR/NZD

NZD/USD، AUD/NZD، EUR/NZD – چشم انداز:

  • NZD در محدوده به خوبی تثبیت شده خود باقی می ماند.
  • نشانه های آزمایشی در بهترین حالت که AUD/USD در حال تلاش برای تشکیل یک پایگاه بالاتر است.
  • EUR/NZD نیاز به شکستن بالای 1.81 برای از سرگیری فشار صعودی لازم است.

پیشنهاد مانیش جرادی

پیش بینی فرصت های تجارت برتر رایگان خود را دریافت کنید

کسانی که به دنبال بازی های جهت دار دلار نیوزیلند در برابر برخی از همتایان خود هستند، ممکن است مجبور باشند کمی بیشتر صبر کنند، حداقل تا زمانی که نشانه هایی از واگرایی در چشم انداز سیاست پولی مشاهده شود.

چشم‌اندازهای همگرای سیاست پولی جفت‌های ارز را در جریان داده‌ها قرار داده است، که در بهترین حالت ممکن است نویز باشد، مگر اینکه از منظر کوچک‌نمایی نگریسته شود. در این راستا، تمرکز اصلی بر تصمیم فدرال رزرو آمریکا در مورد نرخ بهره در روز چهارشنبه است. انتظار می رود بانک مرکزی برای آخرین بار در سال جاری نرخ های بهره را با تمرکز کلیدی بر هدایت آینده خود افزایش دهد.

یک افزایش تندرو می تواند از دلار آمریکا در سطح جهانی حمایت کند. وابستگی بیشتر به داده‌ها / «انتظار و تماشا» می‌تواند دلار را به محدوده اخیر خود بازگرداند، در حالی که افزایش شدید می‌تواند بر دلار آمریکا فشار نزولی وارد کند و NZD را تقویت کند.

بانک مرکزی نیوزلند در اوایل ماه جاری نرخ های بهره را با این دیدگاه که نرخ های NZ در اوج خود هستند، نگه داشت. با این حال، تورم سرسختانه NZ (در سه ماهه ژوئن 1.1% در مقایسه با 0.9% مورد انتظار افزایش یافت) چشم انداز سیاست را پیچیده می کند. بازارها با احتمال 50 درصدی برای افزایش نرخ RBNZ دیگر بدون کاهش نرخ تا اواسط سال 2024 قیمت گذاری می کنند.

  وزیر دفاع چین بر تعهد کشورش به صلح جهانی تاکید کرد

نمودار روزانه NZD/USD

image1.png

نمودار ایجاد شده با استفاده از TradingView

NZD/USD: به دنبال یک جهت روشن

در نمودارهای فنی، سه علامت نشان می دهد که NZD/USD در بهترین حالت در محدوده تثبیت شده خود از ماه مارس باقی می ماند. NZD/USD در اواسط ژوئیه بالاتر از مقاومت کلیدی در لبه بالایی کانال روند نزولی از ابتدای سال افزایش یافت، اما متعاقباً نتوانست از یک مانع حیاتی دیگر در اوج 0.6385 عبور کند.

همانطور که در به روز رسانی قبلی ذکر شد، حرکت به بالای 0.6385 برای معکوس شدن نزولی گسترده تر حیاتی است. نگاه کنید به “دلار نیوزیلند خم شدن عضلات جلوتر از RBNZ. NZD/USD، EUR/NZD، GBP/NZD Price Action، منتشر شده در 11 ژوئیه. سقوط هفته گذشته به زیر سطح حمایت تبدیل شده به مقاومت در 0.6250، فشار صعودی را کاهش داده است و NZD/USD را در محدوده تعریف شده خود قرار داده است. برای از سرگیری نزولی گسترده، یک سقوط به زیر سطح 0.6000 در ماه می مورد نیاز است.

نمودار روزانه AUD/NZD

image2.png

نمودار ایجاد شده با استفاده از TradingView

AUD/NZD: تلاش مجدد برای تشکیل یک پایگاه؟

AUD/NZD اساساً از ابتدای سال منحرف شده است. محدوده وسیع‌تر ایجاد شده 1.05-1.11 است، اگرچه اخیراً یک سایه به 1.06-1.11 کاهش یافته است. جالب اینجاست که کراس در تلاش است تا یک پایه بالاتر را تشکیل دهد، با این فرض که ریباند هفته گذشته از بین می رود. الگوی بالاتر-بالاتر-کم از آوریل نشانه دیگری از یک روند صعودی بالقوه است. پشتیبانی کلیدی در حدود 1.0700 است، از جمله کانال روند صعودی از آوریل و کانال صعودی فورک از دسامبر.

  چین مدعی شفافیت در ارائه آمار قربانیان کرونا شد

نمودار هفتگی EUR/NZD

image3.png

نمودار ایجاد شده با استفاده از TradingView

EUR/NZD: ابرهای تاریک پاک می شوند؟

نگه داشتن EUR/NZD بالاتر از حمایت کلیدی در خط روند افقی از اکتبر (در حدود 1.7550) به این معنی است که روند صعودی دست نخورده باقی می ماند. به این معنا که، علی‌رغم قیمت‌های متلاطم از آوریل، EUR/NZD هیچ حمایت محوری قابل توجهی را شکسته است. با این حال، برای از سرگیری روند صعودی، کراس باید از سقف فوری 1.81 در آوریل عبور کند. عدم انجام این کار مستلزم ادامه دامنه 1.72-1.81 خواهد بود.

پیشنهاد مانیش جرادی

پیش بینی سهام رایگان خود را دریافت کنید

— نوشته شده توسط مانیش جرادی، استراتژیست DailyFX.com

— با جرادی در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @JaradiManishمنبع: https://www.dailyfx.com/news/new-zealand-dollar-ahead-of-fed-rate-decision-nzd-usd-aud-nzd-eur-nzd-price-setups-20230724.html