رزرو اتاق فرار و لیزرتگ کرج تخفیف ویژه رزرو اینترنتی اسکیپ روم و لیزر تگ | allescape

این بازی با توجه به نوع گیم پلی خود و سبک جدید ارائه شده توسط مجموعه دایموند یکی از جذابترین اتاق فرارهای کرج می باشد که باید آن را تجربه کنید. برای کسانی که کرج ساکن هستند اسکیپ روم کرج یک انتخاب عالی برای ساختن یک روز متفاوته. مخصوصاً این روزها که اتاق فرار کرج ژانرهای بیشتری برای بازی داره و هر تیمی می‌تونه چندین و چند روز رو فقط برای تمام کردن بازی‌های یکی از ژانرهای اون در نظر بگیرد. از طرفی، اتاق فرار یک تجربه جدیده و با تموم تفریحاتی که تا به حال در کرج تجربه کردید متفاوته.

از دیگر جذابیت‌های این بازی هیجان وصف‌ناپذیر و غیرقابل‌پیش‌بینی بودن آن است. در بازی اتاق فرار شما با یافتن سرنخ‌های یک بازی معما را حل کرده و وارد دنیای دیگری می‌شوید که هیچ اطلاعات قبلی در رابطه‌ با آن نداشته‌اید و این خود ذوق و اشتیاق یافتن هر سرنخی را چندین برابر می‌کند. اتاق فرار به ذاته خطرناک و آسیب رسان نیست، حتی اگر یک بازی ترسناک و انتخاب کنید درست مثل دیدن یک فیلم ترسناک که قرار نیست هیچکدام از اکتورهای فیلم به کسی آسیب برسانند. اما با این حال انتخاب ژانر کاملا بستگی به شناخت خود فرد از خودش داره. اتاق فرار جنگی شما رو تو یه نبرد قرار می‌ده که برای زنده موندن ناچارید بجنگید.

اتاق فرار دارکنس

یکی از بزرگترین مجموعه های شناخته شده در میان اتاق فرارهای تهران و کرج می باشد که سناریوهای متعددی را در محیطی بسیار حرفه ای پیاده سازی نموده است. این مجموعه فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز نموده و انواع بازی های ماجراجویانه با معماهای چالش برانگیز را ارائه می دهد. برای حضور در یک اسکیپ روم معمایی یا اتاق فرار ترسناک در کرج حاضر هستید؟ خودتون رو مجهز کنید، چون قراره در این بازی از قاتل تا ارواح و اجنه رو شکست بدید و و رازهایی رو برملا کنید که همیشه باید سر به مُهر می‌موندند. این لیست شامل بهترین و ترسناک ترین اتاق فرارها و یا اسکیپ روم های موجود در شهر کرج است. این شعبه که در خیابان داریوش گوهردشت واقع شده است و در بهار ۱۴۰۱ بعد از آپدیت شدن بازی موجود در این شعبه، با نام دانجن و در ژانر ترسناک و هیجان انگیز تحت برند اسکیپ روم دات آی آر شروع به فعالیت کرد. دسترسی به این شعبه از طریق وسایل حمل و نقل عمومی به آسانی ممکن است.

  عفو بین‌الملل:مصونیت طالبان از مجازات باید پایان یابد

اتاق فرار های شهر کرج

حالا اون منطقه تبدیل شده به عجیب ترین مکان توی تخفیف اسکیپ روم این کره خاکی. پر از موجودات عجیب غریب و اتفاقاتی که هیچ توضیحی براشون نداریم. بخش یازده تیمارستان آبان محل نگهداری بیماران قاتل و با درجه خطر بالا است و به همین جهت همواره تحت مراقبت های ویژه ای قرار دارد و گزارش های روزانه از این بخش به مراکز امنیتی ارسال می شود. استفاده (کپی) از مطالب این وبسایت تحت هر عنوانی بدون اجازه مکتوب پیگرد قانونی دارد. تمام حقوق وب‌سايت متعلق به شرکت توسعه سرگرمی نوین کاوش و‌ معما (گروه سرگرمی آفلاین) است. داشتن تحرک نیز از دیگر مزایای این بازی است؛ چراکه شما مجبورید در پی یافتن علت مشکل و یا جواب معماها تحرک زیادی داشته و قدرت تمرکز و دقت خود را برای یافتن راه فرار بالا ببرید.

  • اکنون سال ها از آن زمان گذشته و خانواده خانم اسمورل ناپدید شده اند.
  • ما در اکوکلاب برای دوستانی که به سناریوهای ترسناک علاقه مند هستند، اتاق فرار ناشناخته را آماده کرده ایم.
  • در این مجموعه شما باید برای نجات یکی از دوستانان که بعد از مراجعه به کارگاه نجاری گم شده است، معماهای مختلفی را در محیطی پر از استرس و ترس و هیجان حل کنید.
  • بازی‌های فانتزی مناسب واسه کساییه که دوست دارن واسه یه ساعت هم که شده، از واقعیت و دنیای حقیقی فاصله بگیرن و وارد یه عالم جادویی بشن.
رزرو اتاق فرار و لیزرتگ کرج تخفیف ویژه رزرو اینترنتی اسکیپ روم و لیزر تگ | allescape

لطفاً حداقل ۱۵ دقیقه قبل از شروع سانس در مجموعه حضور داشته باشید. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام اسکیپ مگ و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است. آوریل سال ۱۹۸۶ بود که هسته راکتور RBMK ذوب شد و مجبور شدیم تا ۳۰ کیلومتری تمام منطقه رو تخلیه کنیم.

  وزیر خارجه کره شمالی: به افزایش آمادگی برای مقابله با تهدیدهای آمریکا ادامه می دهیم

اتاق فرار حوض خونی