سقوط بیکاری و پیش بینی ضربات چاپ NFP، DXY Advances

نکات کلیدی گزارش NFP و مشاغل ایالات متحده:

  • ایالات متحده در ماه ژوئن 199000 شغل اضافه کرد که کمی بالاتر از رقم پیش بینی شده 180000 بود.
  • نرخ بیکاری به 3.7٪ کاهش می یابد، در محدوده زیر 4٪ باقی می ماند.
  • میانگین درآمد ساعتی 0.4% در ماه مارس با شرکت Holding Print در سال 4.%.
  • برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقدام قیمت، الگوهای نمودار و میانگین های متحرک، بررسی کنید بخش آموزش DailyFX.

پیشنهاد شده توسط زین وودا

مقدمه ای بر تجارت اخبار فارکس

اداره آمار کار ایالات متحده امروز گزارش داد که ایالات متحده در نوامبر 199000 شغل ایجاد کرد و نرخ بیکاری به 3.7 درصد کاهش یافت. رشد اشتغال کمتر از میانگین افزایش ماهانه 240000 نفر در 12 ماه قبل است، اما با رشد شغل در ماه های اخیر مطابقت دارد. این گزارش برای فدرال رزرو پیش از نشست هفته آینده با افزایش درآمد ساعتی و کاهش بیکاری که برای بانک مرکزی ایده‌آل نیست، واقعاً متناقض است.

image1.png

داده های اقتصادی زنده را از طریق DailyFX ما سفارشی و فیلتر کنید تقویم اقتصادی

دستاوردهای شغلی در مراقبت های بهداشتی و دولت رخ داد. اشتغال نیز در بخش تولید افزایش یافت که بازتاب بازگشت کارگران از اعتصاب است. اشتغال در خرده فروشی کاهش یافت. با بازگشت کارگران خودرو به کار پس از قطعنامه اعتصاب UAW، اشتغال در بخش تولید 28000 نفر افزایش یافت، کمی کمتر از حد انتظار.

در ماه نوامبر، متوسط ​​درآمد ساعتی همه کارکنان در لیست حقوق خصوصی غیرکشاورزی با 12 سنت یا 0.4 درصد افزایش به 34.10 دلار رسید. در طول 12 ماه گذشته، میانگین درآمد ساعتی 4.0 درصد افزایش یافته است. در ماه نوامبر، متوسط ​​درآمد ساعتی کارمندان تولیدی و غیر نظارتی بخش خصوصی با 12 سنت یا 0.4 درصد افزایش به 29.30 دلار رسید.

  دستگیری مقام اماراتی در کره جنوبی بخاطر تعرض به یک زن

image2.png

منبع: FinancialJuice

نشست FOMC و فراتر از آن

اخیراً نتایج مثبت زیادی برای فدرال رزرو ایالات متحده وجود داشته است که بازدهی 10Y به سمت 4 درصد کاهش یافته است. اقتصاد نشانه هایی از کندی را نشان داده است، اما بازار کار و بخش خدمات همچنان یکی از نگرانی های بانک مرکزی هستند زیرا فعالان بازار شرط بندی های کاهش نرخ را افزایش می دهند.

پیشنهاد شده توسط زین وودا

مبانی تجارت روند

داده‌های امروزی اگرچه کمی بهتر از تخمین‌ها هستند، به هیچ وجه نمی‌توانند بازی را تغییر دهند. ضربان هر سه نسخه اصلی امروز قطعاً به فدرال رزرو محل فکری می‌دهد، زیرا درآمد متوسط ​​ممکن است تقاضا را افزایش دهد. وقتی گرد و غبار از گزارش مشاغل امروز و قبل از نشست FOMC فروکش کرد، بدون شک جالب خواهد بود که تعیین کنیم شرط‌های کاهش نرخ کجا خواهند بود. سوالی که برای من باقی مانده این است که آیا پاول، رئیس فدرال رزرو، ممکن است نیاز داشته باشد که آدرس خود را در جلسه آتی بسته به انتظارات بازار تنظیم کند؟

واکنش بازار

شاخص دلار (DXY) نمودار روزانه

منبع: TradingView تهیه شده توسط Zain Vawda

واکنش اولیه در DXY شاهد جهش شدید دلار بود قبل از اینکه عقب نشینی تقریباً تمام سودها را از بین برد. از آن زمان، ما شاهد افزایش اندکی DXY هستیم زیرا معامله گران انتظارات کاهش نرخ خود را کمی بر اساس قیمت سوآپ فدرال رزرو کاهش داده اند.

سطوح کلیدی که ارزش تماشا را دارد:

مناطق پشتیبانی

مناطق مقاومت

— نوشته شده توسط زین واودا برای DailyFX.com

با زین در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @zvawdaمنبع: https://www.dailyfx.com/news/november-jobs-report-unemployment-falls-and-nfp-print-beats-forecast-dxy-advances-20231208.html

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار