پوند بریتانیا (GBP) – بانک انگلستان و داده های تورم در هفته آینده روی عرشه

پوند انگلیس (GBP) – بانک انگلستان و تورم داده ها در عرشه هفته آینده

GBP/USD تجزیه و تحلیل و نمودارها

  • تورم بریتانیا بیشتر کاهش می یابد.
  • آیا بانک انگلستان به بازارها راهنمایی خواهد کرد؟

توصیه شده توسط Nick Cawley

پیش بینی GBP رایگان خود را دریافت کنید

انتظار می‌رود تورم بریتانیا بیشتر کاهش پیدا کند، داده‌های هفته آینده نشان می‌دهند که شاخص شاخص مصرف کننده در سال از 3.9 درصد به 3.5 درصد کاهش یافته است، در حالی که شاخص بهای مصرف کننده سالانه از 2.3 درصد به 2.0 درصد کاهش یافته است. تورم بریتانیا در سال گذشته به طور پیوسته کاهش یافته است و دیده می شود که در ماه های آینده به نرخ هدف BoE (2٪) رسیده است.

CPI اصلی انگلستان سال/سال

image1.png

نمودار از طریق اقتصاد تجارت

داده‌های تورمی که یک روز قبل از آخرین تصمیم سیاست پولی بانک مرکزی انگلیس منتشر شد، می‌تواند بانک مرکزی بریتانیا را در صورت تحقق پیش‌بینی‌های بازار، به سمت اتخاذ موضعی ناامیدتر سوق دهد. بانک مرکزی انگلیس در نشست سپتامبر در حال کاهش نرخ بهره است و انتظار می رود یک کاهش 25 واحدی دیگر در پایان سال انجام شود. در حالی که بعید به نظر می رسد که این تغییر کند، بانک مرکزی ممکن است بتواند پیش بینی غیرممکن تری را در صورت همسانی یا بهتر بودن تورم ارائه دهد.

image2.png

در روز جمعه، آخرین شاخص‌های PMI S&P Global UK برای ماه ژوئن منتشر می‌شوند، و اگرچه این شاخص‌ها مهم هستند، داده‌های تورم و نشست BoE محرک پوند در آینده خواهند بود.

  چرا سفر پلوسی به تایوان تنش‌های آمریکا و چین را افزایش می‌دهد؟

برای همه داده‌ها و رویدادهای اقتصادی متحرک بازار، به بخش مراجعه کنید تقویم اقتصادی DailyFX

بازده طلای بریتانیا از اواخر ماه مه کمتر بوده است و قیمت 2 ساله انگلیس حساس به نرخ در حال حاضر با 4.18 درصد عرضه شده است، حدود 40 واحد پایه کمتر از 30 می. یک BoE ناامید می تواند شاهد کاهش بیشتر این بازده باشدr

عملکرد طلاکاری 2 ساله انگلستان

image3.png

کیبل در حال حاضر در حال آزمایش پشتیبانی است زیرا دلار همچنان به افزایش خود ادامه می دهد. دلار به دلیل یک دوره جدید ضعیف شدن یورو کمک می کند، در حالی که ین ژاپن نیز پس از نشست دیشب بانک مرکزی ژاپن کاهش یافته است. GBP/USD در حال آزمایش 1.2667 است و شکست تایید شده در زیر، سطح اصلاحی فیبوناچی 38.2% در 1.2626 را در کانون توجه قرار می دهد. در اینجا، 1.2550 وارد بازی می شود.

نمودار قیمت روزانه GBP/USD

image4.png

نمودارها با استفاده از TradingView

داده های معامله گران خرده فروشی نشان می دهد که 48.81 درصد معامله گران دارای لانگ خالص هستند و نسبت معامله گران کوتاه به لانگ 1.05 به 1 است. تعداد معامله گران در معاملات خالص 23.96 درصد بیشتر از دیروز و 20.47 درصد بیشتر از هفته گذشته است. نت-شورت معامله گران 23.69 درصد کمتر از دیروز و 30.43 درصد کمتر از هفته گذشته است.

ما معمولاً دیدگاه مخالفی نسبت به احساسات جمعیت داریم، و این واقعیت که معامله‌گران کوتاه‌مدت هستند نشان می‌دهد که قیمت‌های پوند/دلار آمریکا ممکن است به افزایش خود ادامه دهند. با این حال، معامله‌گران نسبت به دیروز و در مقایسه با هفته گذشته، کوتاه‌تر هستند. تغییرات اخیر در احساسات هشدار می دهد که روند فعلی قیمت پوند/دلار آمریکا ممکن است به زودی کاهش یابد، علیرغم این واقعیت که معامله گران همچنان کوتاه مدت هستند.

  سئو چیست؟ راهنمای کامل مفاهیم سئو + دانلود چک لیست SEO نوین

گزارش کامل را دانلود کنید تا ببینید چگونه تغییرات در احساسات مشتری IG می تواند به تصمیم گیری های تجاری شما کمک کند:
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه 29% -24٪ -2٪
هفتگی 14% -22٪ -5٪

نظر شما در مورد پوند انگلیس – صعودی یا نزولی؟؟ شما می توانید از طریق فرم در انتهای این مقاله به ما اطلاع دهید یا می توانید از طریق توییتر با نویسنده تماس بگیرید @nickcawley1.منبع: https://www.dailyfx.com/news/british-pound-gbp-bank-of-england-and-inflation-data-on-deck-next-week-20240614.html