کابل تسلیم زمین بالا به عنوان 1.2700 ثابت نگه می دارد

GBP/USD قیمت، نمودارها و تجزیه و تحلیل:

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

بیشتر بخوانید: پیش بینی بنیادی بیت کوین Q3: هنوز پس از مشکلات نظارتی و نرخ های بالاتر ایستاده است

پوند/دلار آمریکا با فشار فروش به دنبال گشایش در اروپا مواجه شد، زیرا حرکت برای عقب نشینی عمیق تر همچنان در حال افزایش است. سطح 1.2700 همچنان ثابت می کند که برای گاوهای کابلی سخت است زیرا احتمال آزمون مجدد MA 50 روزه افزایش می یابد. با نگاهی به نمودار قدرت ارز زیر، GBP در وسط بسته قرار دارد زیرا NZD هفته را به عنوان قوی ترین ارز آغاز می کند.

نمودار قدرت ارز: قوی ترین – NZD، ضعیف ترین – JPY.

image1.png

منبع: FinancialJuice

اعداد نهایی PMI تولید بریتانیا صبح امروز منتشر شد که نشانه‌ای از کاهش سرعت را نشان می‌دهد زیرا تولید، سفارش‌های جدید و استخدام همگی با هم قرارداد دارند. چاپ 46.5 کمترین میزان در سال 2023 است، زیرا بریتانیا تا کنون از انتظارات در مورد رشد اقتصادی در یک محیط چالش برانگیز فراتر رفته است. یک نکته مثبت از داده‌ها، می‌تواند کاهش قیمت‌های ورودی و هزینه‌های تولید باشد که کاهش یافته‌اند و می‌تواند نوید خوبی برای تصویر تورم بریتانیا در حال حرکت باشد. بانک مرکزی انگلستان (BoE) نسبت به کاهش فشارهای تورمی در نیمه دوم سال 2023 بسیار مثبت است و این می تواند اولین نشانه ای باشد که کاهش فشار قیمت ها در راه است.

  قیمت هارد دوربین قیمت و خرید تجهیزات دوربین مداربسته-امن باش

image2.png

عوامل ایالات متحده، دقیقه FOMC، NFP و داده های شغلی

انتظار می‌رود که بقیه هفته تا حد زیادی تحت سلطه دلار آمریکا باشد، زیرا از چهارشنبه به بعد اطلاعات زیادی را در اختیار داریم. البته فردا تعطیلات روز استقلال ایالات متحده است با نقدینگی و حجم کمی که انتظار می رود قبل از اینکه توجه به انتشار دقیقه FOMC معطوف شود.

این هفته با داده های مشاغل NFP همراه خواهد بود که می تواند مهمات بیشتری را پیش از نشست ماه جولای فدرال رزرو در اختیار فدرال رزرو قرار دهد.

image3.png

برای همه انتشارات و رویدادهای اقتصادی متحرک بازار، به بخش مراجعه کنید تقویم DailyFX

پیشنهاد شده توسط زین وودا

نحوه معامله GBP/USD

چشم انداز فنی و افکار نهایی

در بازه زمانی روزانه GBPUSD پنج‌شنبه هفته گذشته یک پایین‌ترین پایین‌تر را نشان می‌دهد، قبل از اینکه نزدیک به پایان هفته صعودی را فراگرفته باشد که به شروع صعودی هفته اشاره دارد. با این حال، کابل امروز صبح با منطقه مقاومت کلیدی در اطراف 1.2680-1.2700 در حال حاضر با مشکل مواجه شده است.

GBP/USD نمودار روزانه – 3 ژوئیه 2023

image4.png

منبع: TradingView

با این حال، با نگاهی به نمودار H4، به وضوح می‌توانیم ببینیم که GBPUSD به‌طور قطعی در یک روند نزولی قرار دارد و تقاطع مرگ قریب‌الوقوع است، زیرا MA 50 روزه در شرف عبور از زیر MA 100 روزه است که می‌تواند با پیشرفت هفته، کابل را پایین بیاورد. در حال حاضر، اگرچه 1.2700 کلید را با شکست بالاتر از آن به احتمال زیاد منجر به آزمون مجدد YTD بالا می‌کند، در حالی که یک اصلاح عمیق‌تر ممکن است فرصت‌های بالقوه طولانی‌تری را برای درگیر شدن فراهم کند.

  انور ابراهیم نخست وزیر مالزی شد

سطوح کلیدی روزانه که باید مراقب آنها بود

سطوح مقاومت:

سطوح پشتیبانی کلیدی:

پوند/دلار آمریکا نمودار چهار ساعته – 3 ژوئیه 2023

image5.png

منبع: TradingView

پیشنهاد شده توسط زین وودا

پیش بینی فرصت های تجارت برتر رایگان خود را دریافت کنید

نوشته شده توسط: Zain Vawda، نویسنده Markets برای DailyFX.com

با زین در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @zvawdaمنبع: https://www.dailyfx.com/news/forex-gbp-usd-price-forecast-cable-surrenders-high-ground-as-1-2700-holds-firm-20230703.html

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار