کوینگرام : بیتکوین، ارزدیجیتال برنامه‌ها در Google Play | persianforexacademy

از طرفی این موضوع را نباید فراموش کرد که آینده سرمایه گذاری بلند مدت در ارزهای دیجیتال سودآور تر است. با اینکه در حال حاظر توکن و سکه بین عموم افراد به عنوان ارز دیجیتال شناخته می‌شوند؛ اما علی رغم شباهت‌های زیادی که با یکدیگر دارند، تفاوت‌های اساسی نیز دارند که بهتر است این اختلاف‌ها را بهتر بدانید. در واقع ارزهایی که خود دارای شبکه بلاک چین اختصاصی هستند را کوین می‌نامند و در نقطه مقابل ارزهایی که از بلاک چین ارزهای دیگری استفاده می‌کنند را توکن می‌نامند.

  • به‌عنوان مثال، شما می‌توانید انواع مختلفی از ارزهای دیجیتال و توکن‌ها را در‌اختیار داشته باشید و در‌کنار آن، تأمین نقدینگی و وام‌دهی را نیز انجام دهید تا سرمایه‌تان را در یک نقطه متمرکز نکنید.
  • بسیاری از معامله‌گران مبتدی و تازه وارد روی خرید یک ارزدیجیتال تمرکز می‌کنند و بیشتر عملکرد آن‌ها براساس احساسات می‌باشد و تمرکز آن‌ها روی توسعه و تیم پشت پروژه کاهش می‌یابد.
  • کاربرد تحلیل فاندمنتال در بازار ارزهای دیجیتال بیشتر به تحقیقات میدانی در مورد آن ارز و بررسی محبوبیت آن ارز در میان افراد مشهور، سلبریتی‌ها و عموم مرم نمایان می‌شود.
  • استراتژی هولد برای افرادی که نمی‌خواهند مدام درگیر خرید و فروش رمزارزها شوند و همچنین تریدرهایی که هنوز آشنایی کامل با تحلیل تکنیکال ندارند، بسیار مناسب است.
  • برای مثال، تصور کنید که معتقد‌ید قیمت بیت‌ کوین کاهش پیدا می‌کند؛ بنابراین، تصمیم می‌گیرید در‌برابر این ریسک از دارایی خود محافظت کنید و قرارداد آتی ببندید تا بیت‌کوین را به قیمت ۲۰,۰۰۰ دلار در سه ماه آینده بفروشید.
  • برای شروع معاملات و ثبت سفارش در وبسایت واکس برابر با 100 هزار تومان می‌باشد که از صرافی نوبیتکس کمتر می‌باشد.
  کشتی باری با ۲۲ خدمه در آبهای جنوب شرق ژاپن غرق شد

آربیتراژ یکی از پراستفاده‌ترین استراتژی های معاملاتی ارز دیجیتال است که بر اساس آن، تریدر دارایی را از یک بازار می‌خرد و در بازار دیگری به فروش می‌رساند. برای مثال برخی کاربران در دو صرافی که یک ارز دیجیتال را (در زمانی مشخص) با قیمت متفاوتی عرضه می‌کنند، ثبت نام کرده و سعی می‌کنند از این تفاوت قیمت سود به دست بیاورند. تریدرهای حرفه‌ای ارز دیجیتال همواره از استراتژی های دقیق خرید و فروش استفاده می‌کنند.

معاملات اهرم کریپتو Leverage Trading

صندوق سرمایه گذاری شاخصی ارز دیجیتال یک ابزار معاملاتی است که پرتفوی حاوی رمز ارزهای مختلف را نگهداری کرده و دارایی موجود در آن از طریق یک استخر سرمایه گذاری تامین شده است. برای انجام سرمایه گذاری شاخصی می‌توان واحدهای صندوق قابل معامله خریداری کرد یا روی شاخص‌هایی مانند دیفای پالس ایندکس سرمایه گذاری کرد که تاحدودی ریسک را کاهش می‌دهد. افراد کم تجربه که با ساختار کلی بازار ارزهای دیجیتال آشنایی ندارند، می‌توانند با شناسایی رمز ارزهای آینده دار مبلغ مشخصی را صرف سرمایه‌گذاری بلند مدت در این حوزه کنند.

استراتژی محاسبه میانگین هزینه دلاری – Dollar Cost Averaging

انجام مجله خبری پرشین فارکس کریپتو با شکست خط روند بر مبنای سطوح حمایت، مقاومت و کانال‎ها انجام می‌شود. این سطوح به عنوان مکان‌هایی عمل می‌کنند که قیمت برای مدتی در آنجا متوقف می‌شود. در یکی از مقالات قبلی وبلاگ بیت 24 به «متداول‌ترین اشتباهات در سرمایه گذاری» اشاره کردیم.

در شبکه های بلاکچین قراردادهای هوشمند سرمایه‌گذاری کنید

البته ناگفته نماند که ساختار پیچیده و پرنوسان بازار ارزهای دیجیتال موجب شده که حتی کارشناسان این حوزه نتوانند تحلیل درست و دقیقی از شرایط ارائه دهند. ماهیت پر نوسان بازار ارزهای دیجیتال روزانه فرصت‌های معاملاتی زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد. هنگامی که میزان نوسانات افزایش پیدا می‌کند، هر لحظه ممکن است شاهد روند صعودی یا نزولی قیمت باشیم.

  کره شمالی محدودیت های کرونا را لغو کرد

http://changanblog.ir