A Relentless Grind Higher, Core CPE Ahead

قیمت، نمودار و تحلیل دلار آمریکا (DXY).

  • دلار آمریکا در حال چاپ یک سری ثابت از اوج های کوتاه مدت است.
  • بازدهی اوراق قرضه آمریکا به میزان قابل توجهی بالاتر است.

توصیه شده توسط Nick Cawley

پیش بینی دلار رایگان خود را دریافت کنید

بن بست جاری در مذاکرات سقف بدهی ایالات متحده همچنان نیروی محرکه دلار ایالات متحده است، زیرا بازده بدهی کوتاه مدت ایالات متحده همچنان در حال افزایش است. اسکناس یک ماهه T ایالات متحده با بازدهی بیش از 6% تا سررسید، بالاترین قیمت چند دهه اخیر ارائه می شود، در حالی که حتی کوتاهتر از منحنی، اسکناس های T که درست پس از تاریخ نکول احتمالی 1 ژوئن سررسید می شوند، با بازدهی معامله می شوند. بیش از 7 درصد با افزایش اختلاف نرخ کوتاه مدت بین سایر ارزهای G7، این بازده های ناشناخته به دلار آمریکا فشار قوی می دهد.

بلوز سقف بدهی، قسمت 79. اگر ایالات متحده نکول کند چه اتفاقی می افتد؟

با ماندن در بازار اوراق قرضه ایالات متحده، قیمت گذاری مجدد افزایش نرخ بهره همچنان ادامه دارد زیرا انتظارات بازار برای افزایش 25 واحدی دیگر نرخ در جلسه 14 ژوئن ادامه دارد. بر اساس احتمالات صندوق فدرال رزرو CME، در حال حاضر 33 درصد احتمال افزایش نرخ بهره در ژوئن وجود دارد که این احتمال به 46.5 درصد در نشست جولای افزایش می یابد. UST 2 ساله حساس به نرخ اکنون با بازدهی بالای چند هفته ای 4.42 درصد ارائه می شود، تقریباً یک درصد کامل بالاتر از پایین ترین نرخ 24 مارس. اولین کاهش نرخ بهره فدرال رزرو اکنون فقط برای جلسه دسامبر تعیین شده است. به نظر می رسد که بازار اکنون به صحبت های بانک مرکزی ایالات متحده در مورد باقی ماندن نرخ ها در سطوح فعلی یا کمی بالاتر برای مدت طولانی تری پس از ماه ها نادیده گرفتن دستورالعمل های بازار فدرال رزرو گوش می دهد.

  US Dollar Soars as Yen Sinks on Burgeoning Yield Differential. Higher USD/JPY?

image1.png

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

روز جمعه، آخرین گزارش Core PCE ایالات متحده در ساعت 12:30 به وقت گرینویچ (13:30 انگلستان) همراه با سفارشات کالاهای بادوام برای ماه آوریل به نمایش در می آید. 90 دقیقه بعد آخرین داده های احساسات مصرف کننده میشیگان منتشر شد. هر دوی این رویدادها این توانایی را دارند که با نزدیک شدن به آخر هفته طولانی، نوسانات را افزایش دهند.

image2.png

برای همه انتشار داده‌های متحرک بازار و رویدادهای اقتصادی، زمان واقعی را ببینید تقویم DailyFX

دلار در حال حاضر نزدیک به منطقه حمایت و مقاومت قبلی بین 104.30 و 105.36 است. دلار آمریکا احتمالاً توسط این منطقه، و sma 200 روزه درست بالاتر از آن متوقف می شود، و ممکن است اندکی کاهش یابد، زیرا همه چیز برابر است. نوسانات در دلار آمریکا با استفاده از ATR در پایین نمودار پایین باقی می‌ماند، در حالی که شاخص CCI، دلار آمریکا را در قلمرو بیش از حد خرید نشان می‌دهد. آرامش قبل از سقف بدهی هفته آینده D-day؟

نمودار قیمت روزانه دلار آمریکا (DXY) – 25 مه 2023

image3.png

نمودار از طریق TradingView

نظر شما در مورد دلار آمریکا – صعودی یا نزولی؟؟ شما می توانید از طریق فرم در انتهای این مقاله به ما اطلاع دهید یا می توانید از طریق توییتر با نویسنده تماس بگیرید @nickcawley1.منبع: https://www.dailyfx.com/news/us-dollar-dxy-latest-a-relentless-grind-higher-core-cpe-ahead-20230525.html