AUD/USD، AUD/JPY، AUD/CAD قیمت اقدام

دلار استرالیا در مقابل دلار آمریکا، ین ژاپن، دلار کانادا – تنظیمات قیمت:

  • AUD آسیب پذیر به نظر می رسد زیرا پشتیبانی حیاتی را آزمایش می کند.
  • تمرکز اصلی بر خرده فروشی استرالیا و هسته مرکزی ایالات متحده است PCE داده های فردا
  • برای کدام راه AUD/USD، AUD/JPYو AUD/CAD?

پیشنهاد مانیش جرادی

مبانی تجارت روند

دلار استرالیا آسیب پذیر به نظر می رسد زیرا حمایت کلیدی را در برابر دلار آمریکا آزمایش می کند، شکستن زیر آن می تواند منجر به زیان بیشتر در کوتاه مدت شود.

AUD اخیراً توسط ترکیبی از عوامل آسیب دیده است: عقب‌نشینی در تمایلات ریسک در بحبوحه عدم پیشرفت معنی‌دار واشنگتن در مورد افزایش سقف بدهی، کاهش انتظارات کاهش نرخ بهره پس از سخنان تندرو از مقامات فدرال رزرو ایالات متحده، و داده‌های ضعیف استرالیا. (داده های مشاغل جدیدترین هستند).

این امر باعث افزایش تمرکز بر داده‌های خرده‌فروشی استرالیا برای آوریل که قرار است جمعه باشد، می‌شود – پیش‌بینی می‌شود که از 0.4 درصد قبل به 0.1 درصد در ماه کاهش پیدا کند. چاپ کمتر از حد انتظار می‌تواند باعث کاهش AUD شود. همچنین، چاپ شاخص قیمت اصلی PCE ایالات متحده بالاتر از حد انتظار (که انتظار می رود ثابت بماند در 4.6٪ در سال) می تواند دلار را تقویت کند.

نمودار روزانه AUD/USD

image1.png

نمودار ایجاد شده توسط مانیش جرادی با استفاده از TradingView

AUD/USD: تهدید می کند که کاهش یابد

AUD/USD در تلاش است تا از ماه نوامبر در حدود 0.6585 در یک خط روند افقی از حمایت حیاتی عبور کند. چنین شکستی می تواند راه را در ابتدا به سمت 0.6350 بر اساس عرض کانال جانبی باز کند. نکته مهم این است که چنین حرکتی چشم‌انداز صعودی را که در «دلار استرالیا پیش از بودجه: AUD/USD، AUD/JPY، EUR/AUD تنظیم‌های قیمت» منتشر شده در 9 مه برجسته شده است را نفی می‌کند. مانع در 0.6805 برای محو شدن فشار رو به پایین.

  شاخص دلار آمریکا (DXY) همچنان به بهبود خود ادامه می دهد زیرا دقایق FOMC تأثیر حداقلی دارند

نمودار روزانه AUD/CAD

image2.png

نمودار ایجاد شده توسط مانیش جرادی با استفاده از TradingView

AUD/CAD: کرک های زیر پشتیبانی

سقوط AUD/CAD به زیر خط روند افقی از آوریل در حدود 0.8950 باعث افزایش دو برابری جزئی (بالاترین قیمت های آوریل و می) شده است که به طور بالقوه خطرات نزولی را به سمت 0.8800 در معرض خطر قرار می دهد. رشد نزولی به دنبال عدم عبور از مقاومت سخت در میانگین متحرک 89 روزه رخ می دهد (نمودار روزانه را ببینید).

نمودار روزانه AUD/JPY

image3.png

نمودار ایجاد شده توسط مانیش جرادی با استفاده از TradingView

AUD/JPY: سقف صعودی

AUD/JPY با آزمایش یک مانع همگرای قوی بر روی میانگین متحرک 200 روزه، تقریباً همزمان با بالاترین قیمت فوریه 93.00، خطر چرخش پایین تر را دارد. هر شکستی به زیر 90.00-90.25 شانس ادامه دامنه وسیع تثبیت شده 86.00-93.00 را افزایش می دهد.

پیشنهاد مانیش جرادی

ویژگی های معامله گران موفق

— نوشته شده توسط مانیش جرادی، استراتژیست DailyFX.com

— با جرادی در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @JaradiManishمنبع: https://www.dailyfx.com/news/australian-dollar-looking-vulnerable-aud-usd-aud-jpy-aud-cad-price-action-20230525.html