AUD/USD بالاتر می رود – RBA خط مشی را دست نخورده می گذارد، در مورد نرخ پیاده روی بحث می شود

تجزیه و تحلیل AUD/USD و نمودارها

  • RBA نرخ‌ها را بدون تغییر می‌گذارد و در مورد نرخ‌های متحرک بالاتر بحث می‌کند.
  • اولین کاهش نرخ RBA اکنون در آوریل سال آینده مشاهده می شود.

توصیه شده توسط Nick Cawley

پیش بینی AUD رایگان خود را دریافت کنید

کاهش تورم استرالیا: پیشرفت کند می شود، هدف هنوز دور است

بانک مرکزی استرالیا (RBA) اوایل امروز تمام تنظیمات پولی را بدون تغییر رها کرد، اما هشدار داد که “چشم انداز اقتصادی نامطمئن است و داده های اخیر نشان داده اند که روند بازگشت تورم به هدف بعید است که آرام باشد.” میشل بولاک، رئیس بانک مرکزی بانک مرکزی بعداً گفت که بانک مرکزی «نیاز دارد تا راه خود را برای بازگرداندن تورم به محدوده بازگرداند» و هیئت مدیره در جلسه امروز درباره افزایش نرخ بهره بحث کرده است.

استرالیا از زمان اوج تورم در سال 2022، گام‌هایی در جهت مهار تورم بالا برداشته است. بر اساس شاخص CPI ماهانه، رشد قیمت سرفصل سالانه مصرف کننده به 3.6 درصد رسید. بدون احتساب اقلام بی ثبات و هزینه های سفر در تعطیلات، نرخ تورم اصلی 4.1 درصد بود – تقریباً نسبت به دسامبر 2023 تغییری نکرده است.

آخرین پیش‌بینی نرخ‌ها، شانس بسیار کمی برای افزایش نرخ بهره در سه ماهه سوم را نشان می‌دهد، در حالی که انتظار می‌رود کاهش نرخ تا شروع سه ماهه دوم سال 2025 کاهش یابد.

image1.png

دلار استرالیا از زمان اعلام RBA تا حدی در برابر دلار آمریکا افزایش یافته است. AUD/USD در 6 هفته گذشته در محدوده باریکی معامله شده است و به نظر می رسد در کوتاه مدت محدود باقی بماند. اندیکاتور CCI جفت را در قلمرو فروش بیش از حد نشان می دهد، در حالی که sma 20 روزه در حال حاضر در حال آزمایش است. حمایت اولیه در حدود 0.6575 با مقاومت در حدود 0.6650 است.

  آمریکا کره شمالی را به گفت و گو دعوت کرد

نمودار روزانه AUD/USD

image2.png

تمایل مشتریان خرده فروشی IG نشان می دهد که 65.54 درصد معامله گران دارای لانگ خالص هستند و نسبت معامله گران لانگ به فروش کوتاه 1.90 به 1 است. تعداد معامله گران در خالص خرید 5.11 درصد بیشتر از دیروز و 1.01 درصد بیشتر از هفته گذشته است. نت شورت معامله گران 4.10 درصد بیشتر از دیروز و 3.92 درصد کمتر از هفته گذشته است.

ما معمولاً دیدگاه مخالفی نسبت به احساسات جمعیت داریم، و این واقعیت که معامله‌گران خالص هستند نشان می‌دهد AUD/دلار آمریکاقیمت ها ممکن است به کاهش خود ادامه دهند.

معامله گران نسبت به دیروز و هفته گذشته نسبت به روز گذشته و هفته گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل نسبت به مدت مشابه سال گذشته، نسبت به روز گذشته و ترکیب احساسات فعلی و تغییرات اخیر به ما AUD قوی‌تری می‌دهد/دلار آمریکا-سوگیری معاملاتی مخالف نزولی
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه 1% 3% 2%
هفتگی 0% -3٪ -1٪

دیدگاه شما در مورد دلار استرالیا – صعودی یا نزولی؟؟ می‌توانید از طریق فرم انتهای این مقاله به ما اطلاع دهید یا از طریق توییتر با نویسنده تماس بگیرید @nickcawley1.منبع: https://www.dailyfx.com/news/aud-usd-nudges-higher-rba-leaves-policy-untouched-discussed-hiking-rates-20240618.html