CPI ایالات متحده، تصمیم فدرال رزرو برای راهنمایی دلار آمریکا، تنظیم بر روی EUR/USD، USD/JPY، GBP/USD

پیش بینی دلار آمریکا – EUR/USD، USD/JPY، GBP/USD

  • را دلار آمریکا به احتمال زیاد در این هفته با چندین رویداد پر تأثیر بر تقویم اقتصادی، نوسانات بیشتری را تجربه خواهد کرد
  • تمرکز بازار روی ایالات متحده خواهد بود تورم داده های روز سه شنبه و فدرال رزرو سیاست های پولی اطلاعیه روز چهارشنبه
  • این مقاله به بررسی چشم انداز فنی برای یورو/دلار آمریکا، USD/JPY و GBP/USD، بحث در مورد سطوح قیمت بحرانی برای تماشا در روزهای آینده.

بیشترین خوانده شده: پیش‌بینی نفت خام – قیمت‌ها در سقوط آزاد به‌عنوان پشتیبان فنی محوری در داخل

تقویم اقتصادی هفته آینده مملو از رویدادهای تاثیرگذار برای دلار آمریکا خواهد بود، اما مهم ترین مواردی که ممکن است به تعیین مسیر کوتاه مدت آن کمک کند، گزارش شاخص قیمت مصرف کننده آمریکا در نوامبر است که صبح روز سه شنبه منتشر می شود. اعلام سیاست پولی فدرال رزرو برای بعد از ظهر چهارشنبه برنامه ریزی شده است.

در طول ماه گذشته، چشم انداز نرخ بهره فدرال رزرو در جهت کاهشی تغییر کرده است، به طوری که قیمت بازارها در حدود 100 نقطه پایه در 12 ماه آینده کاهش یافته است. اگرچه داده‌های اخیر، مانند آمار اشتغال در ماه گذشته، قوی و ناسازگار با اقتصادی است که نیاز فوری به حمایت بانک مرکزی دارد، معامله‌گران بر این باورند که کاهش‌های تهاجمی نزدیک است.

با این حال، پیش‌بینی‌ها ممکن است در روزهای آتی کم‌کم‌تر شوند، اگر آخرین رقم تورم به طرز صعودی شگفت‌انگیز باشد یا پیشرفت محدودی به سوی هدف 2.0 درصدی فدرال رزرو نشان دهد. از نظر تخمین‌ها، پیش‌بینی می‌شود که CPI سرفصل نوامبر از 3.2 درصد سال قبل اندکی به 3.1 درصد کاهش پیدا کند، در حالی که پیش‌بینی می‌شود سنج اصلی در 4.0 درصد سالانه ثابت بماند.

  تاکید چین و اندونزی بر همکاری «برد-برد»

آیا در مورد چشم انداز فنی و بنیادی دلار آمریکا متعجب هستید؟ با پیش بینی Q4 ما وضوح را به دست آورید. اکنون یک نسخه رایگان از راهنما را دانلود کنید!

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی دلار رایگان خود را دریافت کنید

داده های ورودی ایالات متحده

image1.png

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

گردهمایی FOMC در دسامبر ممکن است محرک دیگری برای ارزیابی مجدد چشم انداز سیاست باشد. اگرچه دیده می‌شود که مقامات در پایان آخرین جلسه سال خود در روز چهارشنبه هزینه‌های وام را بدون تغییر نگه می‌دارند، اما ممکن است برای جلوگیری از کاهش بیشتر شرایط مالی، از انتظارات وال استریت عقب‌نشینی کنند.

اگر FOMC در برابر فشار برای چرخش مقاومت کند، نوسان داشته باشد و متعهد شود که نرخ‌های بهره را برای مدت طولانی‌تری به شیوه‌ای متقاعدکننده بالا نگه دارد، بازدهی خزانه‌داری ایالات متحده احتمالاً به سمت بالا پیش می‌رود و بخشی از عقب‌نشینی اخیر خود را معکوس می‌کند. این سناریو برای دلار آمریکا کاملاً صعودی خواهد بود و راه را برای بهبود بیشتر در سال 2024 هموار می کند.

با توجه به کاهش قابل توجه شرایط مالی که تهدیدی برای تلاش‌های مستمر برای بازگرداندن ثبات قیمت‌ها به شمار می‌رود و اقتصاد ایالات متحده در برابر همه شانس‌ها به طور قابل‌توجهی خوب ایستاده است، به نظر می‌رسد که صحنه برای یک نتیجه بالقوه جنگ‌طلبانه در نشست دسامبر FOMC آماده شده است. هر چه که آشکار شود، افزایش نوسانات در بازارهای FX در روزهای آینده پیش بینی می شود.

برای تجزیه و تحلیل کامل از یوروچشم انداز میان مدت، یک نسخه از آخرین پیش بینی ما را درخواست کنید!

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی یورو رایگان خود را دریافت کنید

پیش بینی EUR/USD – تجزیه و تحلیل فنی

EUR/USD ماه گذشته به شدت افزایش یافت، اما در روزهای اخیر با کاهش قیمت ها و بسته شدن به زیر میانگین متحرک 200 روزه در هفته گذشته، فروخته شده است – یک رویداد فنی نزولی. اگر این جفت در روزهای آینده عقب نشینی خود را عمیق تر کند، هر لحظه ممکن است آزمون مجدد SMA 50 روزه انجام شود. تداوم ضعف ممکن است تمرکز را به سمت حمایت خط روند نزدیک به 1.0620 سوق دهد.

  دلار استرالیا نسبت به انتصاب میشل بولاک، فرماندار جدید RBA، شکست خورد

برعکس، اگر EUR/USD یک چرخش را انجام دهد و شارژ بالاتری داشته باشد، مقاومت فنی در نزدیکی 1.0820 قابل مشاهده است، اما در صورت فشار بالاتر از این آستانه، با ناحیه مورد نظر بعدی در 1.0960، یعنی 61.8% اصلاح فیبوناچی از نرخ 61.8 درصد، می‌توان سودهای بیشتری را در نزدیکی 1.0820 مشاهده کرد. کاهش ژوئیه/اکتبر. تداوم قدرت ممکن است بازآزمایی اوج های نوامبر را تسریع کند.

نمودار فنی EUR/USD

تصویری از صفحه نمایش رایانه توضیحات به طور خودکار تولید شد

نمودار EUR/USD با استفاده از TradingView ایجاد شد

علاقه مند به یادگیری نحوه موقعیت یابی خرده فروشی می تواند سرنخ هایی در مورد USD/JPYجهت کوتاه مدت؟ راهنمای احساسات ما همه پاسخ هایی را دارد که شما به دنبال آن هستید. اکنون راهنمای رایگان را دریافت کنید!

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی JPY رایگان خود را دریافت کنید

پیش بینی USD/JPY – تحلیل فنی

ین ژاپن هفته گذشته به دلیل گمانه زنی ها مبنی بر اینکه بانک مرکزی ژاپن به زودی به سیاست نرخ های منفی خود پایان می دهد، افزایش قابل توجهی داشت، به طوری که USD/JPY پس از جهش از میانگین متحرک ساده 200 روزه خود، به شدت کاهش یافت و پس از آن، مقداری زمین را به دست آورد. اگر بازگشت مجدد در چند جلسه معاملاتی بعدی ادامه یابد، مقاومت در 146.00 ظاهر می شود و به دنبال آن 146.90-147.30 قرار می گیرد.

از سوی دیگر، اگر انگیزه نزولی دوباره ظاهر شود و جرقه زیان های جدیدی برای این جفت شود، احتمالاً 200 روزه اولین خط دفاع در برابر حمله نزولی و 141.75 پس از آن خواهد بود. USD/JPY ممکن است در طول یک عقب نشینی قبل از شروع بازگشت، ثبات را در این منطقه پیدا کند. با این حال، در صورت شکست، تمرکز روی 140.70 و سپس پشتیبانی خط روند روی 139.50 قرار می گیرد.

  افزایش خودکشی در ژاپن به دلیل عوارض ناشی از کرونا

نمودار فنی USD/JPY

یک عکس از صفحه نمایش یک نمودار توضیحات به طور خودکار تولید می شود

نمودار USD/JPY با استفاده از TradingView ایجاد شد

از منحنی ها جلوتر بمانید و استراتژی های معاملاتی خود را بهبود ببخشید. ادعا کنید پوند/پیش بینی دلار آمریکا برای بررسی کلی چشم انداز پوند انگلیس!

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی GBP رایگان خود را دریافت کنید

پیش بینی GBP/USD – تحلیل فنی

GBP/USD طی چند جلسه معاملاتی گذشته پس از شکست در برداشتن سقف کلیدی نزدیک به 1.2720، که مطابق با 61.8% اصلاح فیبوناچی کاهش جولای/اکتبر است، روند کاهشی داشته است. اگر ضررها در هفته آتی تسریع شود، حمایت از 1.2480 به 1.2455 کشیده می شود، جایی که SMA 200 روزه با یک خط روند صعودی کوتاه مدت همگرا می شود. در ضعف بیشتر، تمرکز روی 1.2340 تغییر می کند.

برعکس، اگر کابل بتواند از موقعیت فعلی خود عقب نشینی کند، مقاومت بالای سر در اطراف علامت 1.2590 قرار می گیرد. برای احیای مجدد انگیزه صعودی، این جفت باید این مانع فنی را قاطعانه برطرف کند. تحقق این حرکت ممکن است خریداران جدیدی را به بازار دعوت کند و شرایط مناسبی را برای حرکت صعودی به سمت 1.2720 ایجاد کند.

نمودار فنی GBP/USD

نموداری از توضیحات بازار سهام به طور خودکار ایجاد شد

نمودار GBP/USD با استفاده از TradingView ایجاد شدمنبع: https://www.dailyfx.com/news/forex-us-cpi-fed-decision-to-guide-usd-dollar-setups-on-eur-usd-usd-jpy-gbp-usd-20231210.html