EUR/USD در بحبوحه تثبیت بازار، USD/CAD دارای دو تاپ نزولی است

پیش بینی EUR/USD و USD/CAD:

  • یورو/دلار آمریکا اسلایدها در مورد داده های اقتصادی ناامید کننده در اروپا
  • USD/CAD به حک کردن یک الگوی دوباله نزولی ادامه می دهد
  • این مقاله به کلید می پردازد یورو/دلار آمریکا و USD/CADسطوح برای تماشا در روزهای آینده

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی یورو رایگان خود را دریافت کنید

بیشترین خوانده شده: تنظیمات اکشن قیمت ین ژاپن: EUR/JPY، USD/JPY، AUD/JPY

تجزیه و تحلیل EUR/USD

یورو روز سه‌شنبه در برابر دلار آمریکا کاهش یافت که به دلیل داده‌های ناامیدکننده اقتصادی در اروپا و افزایش بازدهی خزانه‌داری آمریکا کاهش یافت. در معاملات اوایل بعدازظهر، EUR/USD حدود 0.3% کاهش یافت و به 1.0675 رسید و به طور پیوسته به منطقه حمایتی کلیدی نزدیک به پایین ترین سطح ماه می نزدیک شد.

بدتر از حد انتظار سفارشات کارخانه آلمان که در ماه آوریل 0.4 درصد کاهش یافت و خرده فروشی راکد در منطقه یورو در آغاز سه ماهه دوم با تقویت ترس از رکود احتمالی در اواخر سال جاری، احساسات را کاهش داد.

اگر چشم‌انداز اقتصادی اروپا بیشتر بدتر شود، بانک مرکزی اروپا ممکن است تمایلی به ادامه افزایش نرخ بهره در ماه‌های آینده نداشته باشد و از کاهش اختلاف بازدهی آمریکا و اتحادیه اروپا، که یک ریسک کلیدی برای یورو است، جلوگیری کند. این هنوز سناریوی پایه نیست، اما چیزی است که باید در نظر داشت.

از نظر تحلیل تکنیکال، یورو/دلار آمریکا نسبت به بالاترین حد خود در ماه می به شدت کاهش یافته است و یک خط روند کلیدی را در اوایل هفته گذشته باطل کرده است، اما به نظر می رسد در حال تثبیت است، با حرکت این جفت ارز بین مقاومت 1.0750 و حمایت در 1.0640 در چند جلسه گذشته. ، نشانه تثبیت احتمالی است.

  ناسا، چین را به پنهان‌کاری و عدم همکاری در فعالیت‌های فضایی متهم کرد

در حالی که چشم انداز EUR/USD اخیراً کمتر سازنده شده است، گاوها ممکن است همچنان بتوانند دست بالا را به دست آورند، اما برای انجام این کار، باید مبادله را قاطعانه بالاتر از مقاومت سربار 1.0750 برسانند. اگر این سناریو اجرا شود، خریداران می توانند قبل از بازپس گیری دسته 1.0900، سوگیری صعودی را دوباره برقرار کنند.

در مقابل، اگر فشار نزولی سرعت را افزایش دهد و قیمت‌ها از حمایت خوشه‌ای در 1.0640/1.0600 عبور کنند، همه شرط‌ها خاموش می‌شوند. این شکست می تواند فروشندگان جدیدی را به بازار جذب کند و راه را برای حرکت به سمت 1.0500 هموار کند، جایی که SMA 200 روزه با 38.2% اصلاح فیب در رالی سپتامبر 2022/مه 2023 همخوانی دارد.
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

سلام

روزانه 11% -4٪ 5%
هفتگی 19% -17٪ 4%

نمودار فنی EUR/USD

تصویری حاوی تصویر، متن، خط، نمودار شرح به طور خودکار تولید می‌شود

نمودار فنی EUR/USD
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

سلام

روزانه 2% 8% 4%
هفتگی 63% -39٪ 4%

تجزیه و تحلیل USD/CAD

همانطور که در نمودار روزانه زیر نشان داده شده است، در طول چند ماه گذشته، USD/CAD چیزی را که به نظر می رسد دو برابر است، ایجاد کرده است. سقف دوتایی یک الگوی معکوس است که از دو قله مشابه تشکیل شده است که توسط یک فرورفتگی که اغلب در زمینه پیشرفت طولانی ایجاد می شود، از هم جدا شده اند.

این تنظیم نزولی زمانی تأیید می‌شود که قیمت شکل شبیه «M» خود را تکمیل کند و به زیر پشتیبانی فنی ایجاد شده توسط فرورفتگی میانی سازه – خط گردن شکسته شود. در مورد مورد نظر، خط گردن کمی بالاتر از علامت روانشناختی 1.3300 قرار دارد.

اگر دو بالای صفحه اعتبار سنجی شود، USD/CAD ممکن است متحمل زیان های سنگینی شود، هرچند ممکن است این سناریو زمان ببرد. به هر حال، اندازه حرکت بالقوه رو به پایین را می‌توان با پرتاب عمودی ارتفاع سازند از نقطه شکست به دست آورد. برای این جفت، این می تواند به معنای سقوط به سمت 1.2960 باشد.

نمودار فنی USD/CAD

تصویری از صفحه نمایش رایانه شرح به طور خودکار با اطمینان کم تولید می شود

نمودار USD/CAD با استفاده از TradingView تهیه شدمنبع: https://www.dailyfx.com/news/forex-eur-usd-tepid-amid-market-consolidation-usd-cad-forges-bearish-double-top-20230606.html