EUR/USD در مهلت روز دوشنبه سرمایه گذاری نمی کند، خطرات نزولی همچنان ادامه دارد

تجزیه و تحلیل یورو (EUR/USD).

  • تمرکز به اروپا و فرانسه به ویژه در پیش از انتخابات بازمی گردد
  • آیا بانک مرکزی اروپا با در نظر گرفتن بار بدهی فرانسیس برای آرام کردن گسترش اسپرد اوراق قرضه وارد عمل خواهد شد؟
  • EUR/USD در تعلیق روزهای دوشنبه سرمایه گذاری نمی کند – ریسک های نزولی همچنان باقی می مانند
  • تجزیه و تحلیل در این مقاله از الگوهای نمودار و کلید حمایت و مقاومت سطوح برای اطلاعات بیشتر به جامع ما مراجعه کنید کتابخانه آموزش و پرورش

توصیه شده توسط ریچارد اسنو

نحوه معامله EUR/USD

آیا بانک مرکزی اروپا با توجه به بار بدهی فرانسه، برای آرام کردن گسترش اسپرد اوراق قرضه اقدام خواهد کرد؟

با توجه به داده‌های هفته گذشته ایالات متحده و خارج شدن FOMC، تمرکز به اروپا و فرانسه به‌ویژه برمی‌گردد. تلاش های مبارزات انتخاباتی در آستانه دور اول انتخابات پارلمانی در 30 این ماه، که در آن نمایندگان سراسر طیف سیاسی برای کسب آرا به مبارزه می پردازند، در جریان است.

افزایش شدید محبوبیت حزب تظاهرات ملی مارین لوپن در انتخابات اروپا، بازارها را در آستانه انتخابات زودهنگام به وحشت انداخته است. بازارها به دنبال ثبات و اطمینان هستند و به طور گسترده به رالی ملی بدبین به یورو به عنوان یک نیروی غیرقابل پیش بینی که در حال حاضر بر بازارهای اوراق قرضه اروپا فشار می آورد نگاه می کنند.

اسپرد فرانسه-آلمان نشان می دهد که حق بیمه ریسک قابل توجهی را نشان می دهد که برای کشورهای پرریسک تر با بدهی های بالاتر مانند ایتالیا و فرانسه اعمال شده است، در حالی که سرمایه گذاران اوراق قرضه آلمانی امن تری را جمع کرده اند. پس از فروش اوراق قرضه کشورهای پیرامونی، یورو ضعیف‌تر می‌شود – چیزی که باید در حین رفتن فرانسه به سمت صندوق‌های رای‌گیری نظارت شود.

  تمدید پوشش بیمه ای ژاپن برای شناورهای حامل گاز روسیه

گسترش اوراق قرضه 10Y فرانسوی-آلمانی (ریسک سنج)

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

همین دیروز، فیلیپ لین، اقتصاددان ارشد بانک مرکزی اروپا، حرکت اخیر در بازار اوراق قرضه را “تجدید قیمت” توصیف کرد و در دنیای “دینامیک بازار بی نظم” قرار نگرفت. بانک مرکزی اروپا از ابزار جدیدی برای مقابله با هر گونه تکه تکه شدن غیرموجه در بازار اوراق قرضه در سال 2022 که شروع به افزایش نرخ بهره کرد، پرده برداری کرد. می‌تواند برای خرید اوراق قرضه از کشورهای عضو واجد شرایط در صورتی که هزینه‌های استقراض از کنترل خارج شود، مشروط به شرایط مالی و سایر شرایط استفاده شود. فرانسه در حال حاضر نسبت بدهی به تولید ناخالص داخلی بالای 110 درصد دارد، بیش از 60 درصد پیشنهادی اتحادیه اروپا، که ممکن است واجد شرایط بودن فرانسه برای کمک در صورت خارج شدن از کنترل را پیچیده کند.

منبع: صندوق بین المللی پول، فایننشال تایمز

تلاش EUR/USD برای نگه داشتن 1.0700 اما ریسک های نزولی همچنان وجود دارد

روز دوشنبه این جفت ارز تلاش کرد تا از سطح 1.0700 بالا برود، اما حرکت در حال حاضر زیر سوال رفته است زیرا خطرات نزولی باقی مانده است. پرایس اکشن زیر میانگین متحرک ساده 200 معامله می شود و در مسیر برای آزمون مجدد 1.0700 ظاهر می شود. سطح اصلی حمایت در 1.0600 و احتمالاً حتی 1.0450 – پایین ترین سطح کاهش عمده سال 2023 به نظر می رسد.

علیرغم افزایش جزئی در ماه مه، داده های تورم اتحادیه اروپا به طور پیوسته در حال کاهش بوده است، زیرا بانک مرکزی اروپا در نظر دارد زمانی که ممکن است کاهش مجدد نرخ بهره مناسب باشد. اوایل امروز، احساسات اقتصادی ZEW انتظارات 50 را ناامید کرد و به 47.5 رسید (یک بهبود جزئی نسبت به 47.1 ماه گذشته). انتظارات تورمی به دلیل افزایش در پشت چاپ کمی گرمتر ماه می مورد توجه قرار گرفت.

  Aussie Mulling آخرین محرک چینی، AUD موجود است

یورو/دلار آمریکا نمودار روزانه

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

قدرت ذهنیت جمعیت را کشف کنید. راهنمای احساسات رایگان ما را دانلود کنید تا بفهمید که چگونه تغییرات در موقعیت EUR/USD می‌تواند به عنوان شاخص‌های کلیدی برای تغییرات قیمت آتی عمل کند.
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه -9٪ 24% 3%
هفتگی -5٪ 7% 0%

— نوشته ریچارد اسنو برای DailyFX.com

با ریچارد در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @RichardSnowFXمنبع: https://www.dailyfx.com/news/eur-usd-fails-to-capitalize-on-monday-s-reprieve-downside-risks-persist-20240618.html