EUR/USD نتوانست حرکت صعودی را حفظ کند، GBP/USD پس از شکست متوقف می شود

تعجب در مورد یورو/دلار آمریکاچشم انداز میان مدت؟ با پیش بینی سه ماهه ما شفافیت به دست آورید. اکنون آن را دانلود کنید!

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی یورو رایگان خود را دریافت کنید

پیش بینی EUR/USD – تجزیه و تحلیل فنی

یورو/دلار در روز پنجشنبه کاهش یافت و پس از شکست صعودی جلسه قبل نتوانست روند صعودی را دنبال کند، با کاهش نسبتاً متوسط ​​نرخ ارز اما بالای 1.0865 ثابت ماند. گاوها باید اطمینان حاصل کنند که قیمت‌ها بالاتر از این آستانه باقی می‌مانند تا از افزایش مجدد فروشندگان بالقوه جلوگیری کنند. عدم انجام این کار می تواند باعث عقب نشینی به سمت 1.0810/1.0800 شود.

از طرف دیگر، اگر خرید مومنتوم از سر گرفته شود و جفت به سمت بالا حرکت کند، مقاومت سربار ممکن است نزدیک به 1.0980، یک مانع فنی مهم که توسط نوسانات اوج مارس تعریف شده است، تحقق یابد. در صورت قدرت بیشتر، خریداران می توانند جسورتر شوند و حمله ای را به 1.1020 در کوتاه مدت آغاز کنند، یک خط روند پویا که از اوج سال 2023 گسترش یافته است.

نمودار اقدام قیمت یورو/دلار آمریکا

نموداری از توضیحات بازار سهام به طور خودکار ایجاد شد

نمودار EUR/USD با استفاده از TradingView ایجاد شد

برای تجزیه و تحلیل گسترده از پوند انگلیسچشم انداز میان مدت، پیش بینی معاملات سه ماهه دوم ما را هم اکنون دانلود کنید!

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی GBP رایگان خود را دریافت کنید

پیش بینی GBP/USD – تحلیل فنی

پوند/دلار پوند در روز پنجشنبه به دنبال عملکرد قوی در اوایل هفته کاهش یافت و خریداران برای ارزیابی دورنما در پی افزایش اخیر، کمی توقف کردند. اگر حرکت صعودی از سر گرفته شود، مقاومت در انتظار 1.2720 خواهد بود که با اصلاح فیبوناچی 61.8% از فروش سال 2023 مشخص می شود. فراتر از این، دسته 1.2800 می تواند مورد توجه قرار گیرد.

  تایوان بدنبال همکاری با آمریکا برای تولید نسل جدید جنگنده

برعکس، اگر فشار رو به بالا از بین برود و منجر به یک معکوس نزولی معنی دار شود، حمایت تلاقی که از 1.2615 تا 1.2590 کشیده می شود، می تواند ثبات را ایجاد کند و از کاهش عمیق تر جلوگیری کند. با این حال، در صورت شکست، توجه به میانگین متحرک ساده 200 روزه، در حدود 1.2540 معطوف خواهد شد. زیان های بیشتر زیر این نقطه می تواند حرکت به سمت 1.2515 را آغاز کند.

GBP/USD نمودار اقدام قیمت

image2.png

نمودار GBP/USD با استفاده از TradingView ایجاد شدمنبع: https://www.dailyfx.com/news/forex-eur-usd-fails-to-sustain-bullish-momentum-gbp-usd-pauses-after-breakout-20240516.html