Hawkish BoE نرخ ها را بدون تغییر می گذارد – پوند/دلار آمریکا به بالای 1.2700 می رسد

تجزیه و تحلیل GBP/USD و نمودار

  • سیاست پولی BoE بدون تغییر باقی ماند، 3 عضو به افزایش 25 واحدی رای دادند.
  • چرخش بی رویه فدرال رزرو باعث کاهش بازده اوراق قرضه جهانی به پایین ترین حد چند ماهه می شود.

برای همه داده‌ها و رویدادهای اقتصادی متحرک بازار، به بخش مراجعه کنید تقویم DailyFX

رابیشترین خوانده شده: دلار آمریکا در فدرال‌رزرو Dovish Pivot سقوط کرد

نحوه تجارت انتشارات اقتصادی را با راهنمای رایگان ما بیاموزید

توصیه شده توسط Nick Cawley

معاملات فارکس نیوز: استراتژی

بانک انگلستان همانطور که انتظار می رفت، امروز برای سومین جلسه متوالی تمام تنظیمات سیاست پولی را بدون تغییر رها کرد، در حالی که سه عضو MPC همچنان برای افزایش ۲۵ واحد پایه دیگر تلاش می کنند.

image1.png

بیلی، رئیس بانک مرکزی آمریکا، به پیشبرد پرونده بانک مرکزی ادامه داد که تورم بریتانیا همچنان بسیار بالاست و در صورت نیاز نرخ‌ها افزایش می‌یابد و احتمالاً سیاست محدودکننده فعلی برای مدت طولانی مورد نیاز خواهد بود.

موضع تندروانه بیلی، رئیس کل بانک مرکزی، کاملاً در تضاد با نتیجه شب گذشته FOMC است که در آن پاول، رئیس فدرال رزرو، بدون شک بازار را ترک کرد که بانک مرکزی ایالات متحده نرخ بهره را در سال 2024 کاهش خواهد داد. به قیمت گذاری فعلی بازار که در مجموع 150 واحد کاهش نرخ را در سال 2024 مشاهده می کند که اولین کاهش سه ماهه در جلسه مارس FOMC مشاهده شد.

پیش‌بینی‌های کنونی نرخ بهره بریتانیا با دیدگاه جنگ‌طلبانه بانک مرکزی انگلیس متفاوت است، زیرا اولین کاهش 25 واحدی نرخ بهره در نشست ماه مارس بانک مرکزی با مجموع کاهش 113 واحدی در سال 2024 اعلام شد.

  چین: ایران حُسن نیت خود را در مذاکرات برجام ثابت کرده است

انتظارات نرخ BoE

image2.png

کیبل پس از اعلام امروز افزایش بیشتری یافت و 1.2700 را در برابر دلار آمریکا آزمایش کرد. دلار آمریکا امروز پس از نشست دیشب FOMC ضعیف است و کابل ممکن است در کوتاه مدت بالاترین سطح 29 نوامبر را در 1.2733 آزمایش کند. شکست در اینجا باعث می شود این جفت به سطوحی که آخرین بار در پایان ماه اوت معامله شده بود بازگردد.

توصیه شده توسط Nick Cawley

نحوه معامله GBP/USD

نمودار قیمت روزانه GBP/USD

image3.png

نمودار با استفاده از TradingView

داده‌های تجارت خرده‌فروشی پوند/دلار آمریکا نشان می‌دهد که 49.23 درصد معامله‌گران لانگ خالص هستند و نسبت معامله‌گران کوتاه به لانگ 1.03 به 1 است. تعداد معامله‌گران در معاملات خالص 8.40 درصد کمتر از دیروز و 11.30 درصد کمتر از هفته گذشته است. تعداد معامله گران نت-شورت 0.09 درصد بیشتر از دیروز و 5.46 درصد کمتر از هفته گذشته است.

تغییر احساسات خرده فروشی به چه معناست؟ پوند/دلار آمریکا قیمت اقدام؟
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه 10% -8٪ 0%
هفتگی -8٪ 7% 0%

نظر شما در مورد پوند انگلیس – صعودی یا نزولی؟؟ شما می توانید از طریق فرم در انتهای این مقاله به ما اطلاع دهید یا می توانید از طریق توییتر با نویسنده تماس بگیرید @nickcawley1.منبع: https://www.dailyfx.com/news/hawkish-boe-leaves-rates-unchanged-gbp-usd-breaks-above-1-2700-20231214.html

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار