PMI وحشتناک آلمان، EUR/USD را به زیر 1.11 می برد

نکات و تجزیه و تحلیل EUR/USD

  • PMI آلمان دلیلی برای نگرانی برای منطقه یورو است.
  • بانک مرکزی اروپا تحت فشار برای بازنگری در پیش بینی های نرخ بهره است.
  • 1.10 بعدی برای خرس ها.

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

پیش بینی یورو رایگان خود را دریافت کنید

پیشینه اساسی یورو

مشکلات اخیر یورو امروز صبح بدتر شد، پس از آن که داده‌های HCOB PMI آلمان (به تقویم اقتصادی زیر مراجعه کنید) در همه زمینه‌ها با انقباض بیشتر بخش‌های تولید در حالی که خدمات (سهم‌کننده اصلی تولید ناخالص داخلی این کشور) کاهش یافت، بدتر شد. 52 اما در قلمروی توسعه‌یافته باقی می‌ماند. آلمان به عنوان بزرگترین اقتصاد منطقه یورو، به عنوان نماینده ای برای منطقه عمل می کند و با ارقام مشابهی که در انتشار فرانسه منعکس شده است، داده های EZ آینده احتمالاً این احساس را منعکس می کند. برخی از تفسیرهای مهم گزارش شامل (منبع: S&P Global):

  • “خدمات کسب و کار جدید برای اولین بار در شش ماه سقوط می کند.”
  • این احتمال وجود دارد که اقتصاد در نیمه دوم سال دچار رکود شود.
  • “شاخص ترکیبی برای اولین بار از ژانویه به منطقه انقباضی زیر 50 رسید.”
  • سرعت رشد اشتغال در بخش خصوصی آلمان در ماه جولای به شدت کاهش یافت.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

تقویم اقتصادی EUR/USD (GMT +02:00)

image1.png

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

تصمیم آتی بانک مرکزی اروپا (ECB) در مورد نرخ بهره در این هفته باید این داده ها و کندی سریع داده های اقتصادی را در نظر بگیرد. اگرچه من انتظار ندارم که تغییری در قیمت فعلی بازار (به جدول زیر مراجعه کنید) که به نفع a 25bps پیاده روی با تقریبا 100% مطمئناً، راهنمایی‌های بعدی ممکن است در مسیری غیرعادی آغاز شود که می‌تواند یورو را بیشتر در معرض دید قرار دهد.

احتمالات نرخ بهره بانک مرکزی اروپا

image2.png

منبع: Refinitiv

تجزیه و تحلیل فنی

نمودار روزانه EUR/USD

image3.png

نمودار تهیه شده توسط وارن ونکتاس، IG

اقدام روزانه قیمت یورو/دلار آمریکا در بالا، روند نزولی خود را در حال حاضر زیر قیمت حفظ کرده است 1.1096/1.1100 منطقه پیش از تصمیم مورد انتظار بانک مرکزی اروپا برای نرخ بهره. با دامنه بیشتری برای قیمت گذاری مجدد از سوی بانک مرکزی اروپا نسبت به فدرال رزرو، این جفت ارز ممکن است روند نزولی خود را به سمت نرخ رشد افزایش دهد. 1.1000 دسته حمایت روانی

سطوح مقاومت:

سطوح پشتیبانی:

داده های احساس مشتری IG: نزولی

IGCS نشان می دهد که معامله گران خرده فروشی در حال حاضر هستند کوتاه در EUR/USD، با 65% معامله گرانی که در حال حاضر موقعیت های فروش دارند (تا لحظه نگارش این مقاله). در DailyFX ما معمولاً دیدگاه مخالفی نسبت به احساسات جمعیت داریم، اما به دلیل تغییرات اخیر در موقعیت‌های بلند و کوتاه، به یک سوگیری کوتاه‌مدت نزولی می‌رسیم.

با وارنون توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@WVenketasمنبع: https://www.dailyfx.com/news/forex-euro-breaking-news-dreadful-german-pmi-pushes-eur-usd-below-1-11-wv-20230724.html