S&P 500 با تعطیلی احتمالی دولت کاهش می یابد

اخبار و تحلیل S&P 500

  • زنجیره برد دو هفته ای با تهدید تعطیلی احتمالی دولت ایالات متحده
  • آیا روند نرم‌تر شدن داده‌های ایالات متحده بر ما تأثیر می‌گذارد؟ CPI ایالات متحده، خرده فروشی بعدی
  • احساسات مشتری IG به دلیل موقعیت یابی ناسازگار روزانه و هفتگی، سوگیری متفاوتی را ارائه می دهد
  • تجزیه و تحلیل در این مقاله از الگوهای نمودار و کلید حمایت و مقاومت سطوح برای اطلاعات بیشتر به جامع ما مراجعه کنید کتابخانه آموزش و پرورش

خطر بسته شدن احتمالی دولت ایالات متحده، زنجیره برد دو هفته ای را تهدید می کند

مایک جانسون، رئیس جدید مجلس نمایندگان، تنها در چند هفته اول حضورش در این کار، در تلاش است تا قبل از پایان مهلت روز جمعه، لایحه بودجه مهم دیگری را به پایان برساند. به نظر می‌رسد همین روزها دولت ایالات متحده همین رقص را انجام می‌دهد و با این حال ما دوباره اینجا هستیم – تأیید دیدگاه کلی آژانس‌های رتبه‌بندی مبنی بر اینکه ایالات متحده قطبی‌سازی سیاسی را نشان می‌دهد و اراده سیاسی برای مقابله با بدهی‌های گسترده ایالات متحده را ندارد.

روز جمعه مودیز چشم انداز خود را برای بدهی ایالات متحده از «پایدار» به «منفی» تغییر داد و برخلاف دو آژانس دیگر، بدهی ایالات متحده را در وضعیت AAA حفظ کرد. کاهش رتبه تأثیر چندانی بر بازدهی ایالات متحده، دلار یا S&P 500 نداشت.

بعید است که تعطیلی بالقوه دولت تا آخرین لحظه حل شود، اگر تمرینات گذشته انجام شود، با پتانسیل کاهش احساسات بازار در این هفته.

نمودار هفتگی S&P 500

image1.png

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

  S&P 500 در برابر عقب نشینی در مبانی ضعیف و بازارهای کف آلود آسیب پذیر است

مهارت های معاملاتی خود را بالا ببرید و مزیت رقابتی به دست آورید. امروز چشم‌انداز شاخص‌های ایالات متحده را برای بینش انحصاری در مورد کاتالیزورهای کلیدی بازار که باید در رادار هر معامله‌گری باشد، دریافت کنید:

توصیه شده توسط ریچارد اسنو

پیش بینی سهام رایگان خود را دریافت کنید

آیا روند نرم‌تر شدن داده‌های ایالات متحده نسبت به ایالات متحده است؟ CPI ایالات متحده، خرده فروشی بعدی

سهام ایالات متحده (عمدتاً کلان‌ها) پس از موجی از داده‌های نرم‌تر ایالات متحده که با چاپ نرم‌تر NFP و افزایش نرخ بیکاری آغاز شد، افزایش یافت. سایر شاخص‌های مبتنی بر احساسات مانند داده‌های PMI ایالات متحده نیز در چاپ اخیر ناامید شده‌اند، در حالی که احساسات مصرف‌کننده دانشگاه میشیگان نیز روز جمعه را از دست داده است.

در حالی که CPI آمریکا سرفصل این هفته است، با توجه به سهم قابل توجه مصرف داخلی در غافلگیری مثبت سه ماهه سوم، عاقلانه است که مراقب خرده فروشی ایالات متحده باشیم. بازارها به دنبال تایید داده‌های نرم‌تر ایالات متحده خواهند بود و چاپ ناامیدکننده آن می‌تواند باعث جسارت سهام در ایالات متحده شود، حداقل به‌طور لحظه‌ای زیرا تعطیلی بالقوه دولت احتمالا اواخر روز جمعه حل خواهد شد.

نمودار روزانه S&P 500

image2.png

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

احساسات مشتری IG سرنخ های کمی را پیش از داده های CPI ارائه می دهد

image3.png

منبع: IG، DailyFX، تهیه شده توسط ریچارد اسنو

500 آمریکا:داده‌های معامله‌گران خرده‌فروشی نشان می‌دهد که 41.48 درصد از معامله‌گران دارای سود خالص هستند با نسبت معامله گران کوتاه به لانگ 1.41 به 1.

  پروازهای مسافری چین به نقاط مختلف جهان افزایش می یابد

ما معمولاً دیدگاهی مخالف نسبت به احساسات جمعیت داریمو این واقعیت که معامله گران کوتاه مدت هستند نشان می دهد که قیمت های 500 ایالات متحده ممکن است به افزایش خود ادامه دهند.

ترکیبی از احساسات فعلی و تغییرات اخیر به ما می دهد یک سوگیری تجاری مختلط بیشتر ایالات متحده 500.

احساسات مشتری IG ابزار قدرتمندی است که می تواند برای اطلاع رسانی فرآیند معاملاتی شما مورد استفاده قرار گیرد. با مطالعه راهنمای اختصاصی زیر، نحوه خواندن و اعمال آن را بیاموزید:
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه 21% -2٪ 7%
هفتگی 2% 0% 1%

— نوشته ریچارد اسنو برای DailyFX.com

با ریچارد در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @RichardSnowFXمنبع: https://www.dailyfx.com/news/s-p-500-to-be-weighed-down-by-potential-government-shutdown-20231113.html