USD/JPY بازیابی اظهارات Dovish Ueda، سطوح حساس فناوری پیش رو

بیشترین خوانده شده: چشم انداز قیمت طلا – مبانی و تکنیک های احتمالی، اکنون برای XAU/USD چیست؟

ین در روز جمعه پس از عملکرد مثبت در جلسه قبل، کاهش اندکی در برابر دلار آمریکا ثبت کرد، که تحت تاثیر اظهارات کازوئو اوئدا، رئیس بانک مرکزی ژاپن که نشان می‌دهد تورم در این کشور به سرعت در حال کاهش است، و پایداری هدف قیمت را تحت تاثیر قرار داده است. هنوز در معرض دید نیست

اظهارات کینه توز Ueda نشان می‌دهد که سیاست‌گذاران برای کشیدن ماشه و در نهایت کنار گذاشتن هزینه‌های استقراض منفی مردد هستند، که احتمال افزایش ناگهانی نرخ در نشست ماه مارس بانک مرکزی را کاهش می‌دهد – نتیجه‌ای که معامله‌گران خاصی در وال استریت درباره آن گمانه‌زنی می‌کردند.

با نگاهی به آینده، برای اینکه ارز ژاپن بهبودی پایدار داشته باشد، باید شاهد تفاوت بازدهی باشیم تا شروع به نفع ین کنیم. بعید است که قبل از پایان دادن به سیاست نرخ زیر صفر توسط بانک مرکزی این کشور، این امر به طور معناداری اتفاق بیفتد. سیگنال های اخیر بانک مرکزی حاکی از آن است که این تغییر ممکن است در ماه آوریل رخ دهد.

برای تجزیه و تحلیل گسترده از چشم انداز میان مدت ین ژاپن، پیش بینی سه ماهه ما را هم اکنون دانلود کنید!

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی JPY رایگان خود را دریافت کنید

از نقطه نظر فنی، USD/JPY در آخر هفته به سمت صعودی حرکت کرد و از حمایت 149.70 جهش کرد. در صورت شتاب گرفتن سود در روزهای آینده، مقاومت در 150.85 ظاهر می شود. با استحکام و فاصله بیشتر از این منطقه، توجه مستقیماً روی دسته 152.00 قرار می گیرد.

  Q3 کاتالیزور نفت خام؟

از سوی دیگر، اگر خرس‌ها برگردند و قیمت‌ها را قاطعانه به زیر 149.70 برسانند، محرک فروش می‌تواند کشش را به خود جلب کند و راه را برای بازگشت احتمالی به سمت 148.90 هموار کند. تلفات بعدی فراتر از این طبقه کلیدی می‌تواند باعث نزول به سمت 147.50 شود که اندکی بالاتر از SMA 100 روزه است.

مشتاق درک اینکه چگونه موقعیت‌یابی خرده‌فروشی FX می‌تواند نکاتی در مورد جهت کوتاه‌مدت ارائه دهد دلار آمریکا/JPY؟ راهنمای احساسات ما دارای بینش های ارزشمندی در مورد این موضوع است. اکنون نسخه رایگان خود را درخواست کنید!
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه -12% 8% 3%
هفتگی -24٪ 8% 0%

پیش بینی USD/JPY – نمودار فنی

تصویری از صفحه نمایش رایانه توضیحات به طور خودکار تولید شد

نمودار USD/JPY با استفاده از TradingView ایجاد شدمنبع: https://www.dailyfx.com/news/forex-usd-jpy-recovers-on-ueda-s-dovish-remarks-critical-tech-levels-ahead-20240301.html