آینده طلا، دلار آمریکا، بازده و نزدک 100 چیست؟

طلا، بازده، دلار آمریکا، نزدک 100 پیش بینی

  • قیمت طلابازدهی خزانه داری, the دلار آمریکا و نزدک 100 نسبت به گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده در نوامبر بسیار حساس خواهد بود، زیرا داده های مشاغل می تواند تأثیر مستقیمی بر قیمت گذاری بازار در مسیر سیاست فدرال رزرو داشته باشد.
  • اشتغال قوی رشد برای بازدهی و دلار آمریکا صعودی خواهد بود، اما برای طلا و نزدک 100 منفی خواهد بود.
  • ایجاد شغل ضعیف احتمالا برای نرخ ها و دلار نزولی است، اما برای فلزات گرانبها و سهام فناوری مثبت است.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

بیشترین خوانده شده: قیمت طلا پیش از داده های کلیدی مشاغل ایالات متحده، تنظیمات تجارت در XAU/USD در لبه بالایی قرار دارد

اداره آمار کار ایالات متحده گزارش اشتغال نوامبر را در صبح جمعه منتشر خواهد کرد، رویدادی که می تواند نوسانات قابل توجهی را در بازارهای مالی ایجاد کند و باعث ایجاد معاملات جذاب در آخر هفته شود.

بر اساس برآوردهای اجماع، اقتصاد ایالات متحده در ماه گذشته 180000 شغل پس از افزایش 150000 حقوق و دستمزد در ماه اکتبر ایجاد کرد. با این نتیجه، انتظار می رود نرخ بیکاری بدون تغییر در 3.9٪ باقی بماند.

در جاهای دیگر، میانگین درآمد ساعتی، یک شاخص تورم قوی که بانک مرکزی آن را به شدت دنبال می کند، پیش بینی می شود که 0.3 درصد رشد داشته باشد، و نرخ 12 ماهه را از 4.1 درصد به 4.0 درصد برساند، یک بهبود مثبت، هرچند اندک، برای سیاست گذاران.

  دانشگاه آزاد پذیرای زنان مشتاق علم و دانش از کشور افغانستان است

در مورد روند دلار آمریکا مطمئن نیستید؟ با آخرین پیش بینی سه ماهه ما وضوح را به دست آورید. اکنون یک نسخه رایگان از راهنما را دانلود کنید!

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی دلار رایگان خود را دریافت کنید

گزارش مشاغل آتی ایالات متحده

image1.png

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

برای حفظ پویایی‌های اخیر بازار – پایین نگه داشتن بازدهی خزانه‌داری و دلار آمریکا در حالی که حرکت صعودی گسترده‌تر برای دارایی‌های ریسک و فلزات گرانبها حفظ می‌شود، داده‌های دریافتی باید با نشان دادن اینکه اقتصاد در حال شروع به کند شدن است، انتظارات نرخ بهره را تأیید کند. به شدت

در نمودار زیر، که بازده ضمنی تمام قراردادهای آتی صندوق های فدرال رزرو در سال 2024 را نشان می دهد، می بینیم که شرط های کاهش نرخ در هفته های اخیر به شدت افزایش یافته است و معامله گران بیش از 100 واحد کاهش تا پایان سال آینده را کاهش داده اند. بازارها ممکن است مشکلاتی را در افق حس کنند، یا ممکن است در اشتباه باشند.

جلوتر از منحنی باشید! برای بررسی کامل چشم انداز فنی و بنیادی این فلز گرانبها، پیش بینی طلای رایگان خود را درخواست کنید.

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی طلای رایگان خود را دریافت کنید

قراردادهای آتی FED FUNDS 2024 (بازده ضمنی)

نموداری از خطوط رنگی مختلف توضیحات به طور خودکار تولید می شود

منبع: TradingView

هر گونه داده از گزارش اشتغال نوامبر که با فرض گسترش ضعف اقتصادی در تضاد باشد و با کاهش بیش از حد در 12 ماه آینده ناسازگار باشد، مانند ایجاد شغل قوی یا رشد شدید دستمزدها، می تواند معامله گران را وادار کند تا از شرط بندی های سیاست پولی بسیار نامطلوب خودداری کنند. افزایش بازده و این دلار آمریکا. این سناریو بر طلا و نزدک 100 سنگینی می کند.

  LBank Exchange آینده Fintech (FOF) را در 15 ژوئیه 2022 فهرست می کند

در مقابل، ارقام ناامیدکننده NFP که با حاشیه وسیع باعث نزولی می‌شوند، می‌توانند با توجیه نگرانی‌ها در مورد چالش‌های اقتصادی و با حمایت از کاهش چندگانه نرخ بهره در سه‌ماهه‌های آینده، تأثیر معکوس بر بازارها داشته باشند. این سناریو که احتمالاً فشار نزولی بر بازدهی و دلار آمریکا اعمال می کند، می تواند برای قیمت طلا و نزدک 100 مفید باشد.

اگر به دنبال تجزیه و تحلیل عمیق شاخص های سهام ایالات متحده هستید، پیش بینی معاملات سه ماهه بازار سهام ما مملو از بینش های بنیادی و فنی عالی است. اکنون یک نسخه رایگان دریافت کنید!

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی سهام رایگان خود را دریافت کنیدمنبع: https://www.dailyfx.com/news/nfp-us-jobs-report-preview-what-s-next-for-gold-us-dollar-yields-nasdaq-100-20231207.html