درآمدهای فناوری بزرگ و FOMC برای تسلط بر یک هفته شلوغ

S&P 500، تحلیل نزدک

توصیه شده توسط ریچارد اسنو

آنچه را که تحلیلگران ما در سه ماهه سوم برای سهام پیش بینی می کنند، ببینید

S&P 500 آماده آزمایش مقاومت بلندمدت بر روی درآمدهای فناوری بزرگ است

S&P 500 به روند صعودی چشمگیر خود ادامه می دهد و تا حد زیادی در کانال صعودی معامله می شود. در هفته‌های اخیر، قیمت‌ها در روند صعودی گسترده‌تر شتاب گرفته‌اند، و قبل از عقب‌نشینی در پایان هفته گذشته، یک بار دیگر مرز بالای کانال را آزمایش کردند. یک بار دیگر این منطقه مورد توجه قرار می گیرد – منطقه تلاقی بین 4550 و اصلاح فیبوناچی 78.6% از فروش سال 2022 (4589. در واقع، این منطقه اکنون به عنوان پشتیبانی ظاهر می شود زیرا قیمت ها برای آزمایش دیگری از مقاومت کانال در حدود 4600/4610 آماده می شوند زیرا RSI هفتگی در قلمروی بیش از حد خرید است.

نمودار هفتگی S&P 500 (E-Mini Futures).

image1.png

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

در نمودار هفتگی، شتاب مجدد روند صعودی با وجود عقب نشینی کم عمق ناشی از درآمدهای کمتر از تسلا و نتفلیکس قابل مشاهده است. 4550 به عنوان حمایت فوری با 4609 که نوار ادامه روند صعودی را تعیین می کند، حفظ شده است.

نمودار روزانه S&P 500 (E-Mini Futures).

image2.png

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

داده‌های اقتصادی/رویدادها می‌توانند برای پیشبرد نزدک به سمت بالاتر همسو شوند

در صورتی که داده های اقتصادی مطابق با اجماع گسترده چاپ شوند، این هفته به طور بالقوه برای سهام بادی خواهد بود. CPI هسته نرم‌تر، EPS بهتر از حد انتظار برای مایکروسافت، تسلا و متا و داده‌های تولید ناخالص داخلی ایالات متحده کمی ضعیف‌تر می‌توانند با هم کار کنند تا ارزش‌های سهام را همچنان بالاتر ببرد. با این حال، خطر اصلی، پیام شدیداً جنگ طلبانه فدرال رزرو در روز چهارشنبه است. نمودار نقطه میانه فدرال رزرو دارای نرخ های 5.6 درصد است که نشان دهنده افزایش نهایی نرخ است بعد از می توان به جولای برای حفظ بازارها اعتماد کرد.

  غرب روی خط چین ستیزی؛ اعضای پارلمان کانادا به تایوان سفر می کنند

نزدک، بدون تعجب، به روشی مشابه S&P 500 معامله می‌کند و مقاومت کانال را قبل از خنک شدن در پایان هفته گذشته آزمایش می‌کند. فیبوناچی اصلاحی 78.6% از فروش گسترده سال 2022 (15,420) خود را به عنوان پشتیبانی فوری و به دنبال آن 15,260 نشان می دهد. RSI هنوز از قلمرو خرید بیش از حد بازیابی نشده است و به نظر نمی رسد تمایلی به انجام این کار داشته باشد.

نمودار هفتگی نزدک (E-Mini Futures).

image3.png

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

توصیه شده توسط ریچارد اسنو

ببینید چگونه به بازارهای پرطرفدار نزدیک شوید

موارد افتخاری در این هفته شامل داده های PCE ایالات متحده و داده های تولید ناخالص داخلی سه ماهه دوم ایالات متحده است.

image4.png

داده های اقتصادی زنده را از طریق DailyFX ما سفارشی و فیلتر کنید تقویم اقتصادی

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

در جریان آخرین اخبار و تغییرات بازار باشید

مشترک شدن در خبرنامه

— نوشته ریچارد اسنو برای DailyFX.com

با ریچارد در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @RichardSnowFXمنبع: https://www.dailyfx.com/news/s-p-500-nasdaq-big-tech-earnings-and-fomc-to-dominate-a-busy-week-20230724.html