دلار آمریکا همچنان در مسیر صعودی قرار دارد. تنظیمات بر روی EUR/USD، GBP/USD، USD/JPY، USD/CAD

بیشترین خوانده شده: تحلیل احساسات بازار و چشم انداز: نفت خام، داو 30، AUD/USD

دلار آمریکا، همانطور که با شاخص DXY اندازه گیری شد، از بالاترین سطح چند ماهه در روز چهارشنبه عقب نشینی کرد و با عقب نشینی بازدهی خزانه داری پایین آمد. علیرغم این اصلاح، DXY همچنان به سمت صعودی حرکت می کند، به ویژه پس از اینکه مقامات ارشد فدرال رزرو سیگنال دادند که بانک مرکزی ایالات متحده ممکن است شروع چرخه تسهیل خود را در واکنش به داده های اقتصادی انعطاف پذیر و تورم بیش از حد انتظار در ماه های اخیر به تاخیر بیاندازد.

image1.png

با کنار گذاشتن تحلیل بنیادی، بخش بعدی این مقاله بر تحلیل چشم انداز فنی چهار جفت ارز دلاری آمریکا متمرکز خواهد بود: EUR/USD، USD/JPY، GBP/USD، و USD/CAD. در این بخش، پویایی‌های قیمت و سطوح فنی ضروری را که در جلسات معاملاتی آتی به‌عنوان حمایت یا مقاومت عمل می‌کنند، بررسی می‌کنیم.

تعجب در مورد یورو/دلار آمریکاچشم انداز میان مدت؟ با پیش بینی Q2 ما وضوح را به دست آورید. اکنون آن را دانلود کنید!

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی یورو رایگان خود را دریافت کنید

پیش بینی EUR/USD – تجزیه و تحلیل فنی

پس از افت شدید در روزهای اخیر، یورو/دلار آمریکا تثبیت شد و روز چهارشنبه از سطح روانی 1.0600 بازگشت و از مرز 1.0650 عبور کرد. اگر این جفت موفق شود در روزهای آتی به بهبود خود ادامه دهد، مقاومت در 1.0695 و پس از آن 1.0725 قرار می گیرد. در قدرت بیشتر، تمرکز روی 1.0820 خواهد بود.

  افزایش همکاری چین و آفریقا در راستای تقویت توسعه زنجیره تامین قاره سیاه

از سوی دیگر، اگر فروشندگان بازگردند و کنترل بازار را دوباره به دست بگیرند، پشتیبانی فنی در 1.0600 ظاهر می شود. گاوها باید قاطعانه از این کف فنی دفاع کنند. شکست در انجام این کار می تواند فشار نزولی را در کوتاه مدت تقویت کند و منجر به عقب نشینی عمیق تر به سمت پایین ترین سطح سال 2023 واقع در نزدیکی 1.0450 شود.

نمودار اقدام قیمت یورو/دلار آمریکا

تصویری از یک نمودار شرح به طور خودکار تولید می شود

نمودار EUR/USD با استفاده از TradingView ایجاد شد

تعجب در مورد ینچشم انداز – آیا به تضعیف ادامه خواهد داد یا بازگشت صعودی به خود خواهد گرفت؟ تمام جزئیات را در پیش بینی Q2 ما کشف کنید. از دست ندهید – همین امروز راهنمای رایگان خود را درخواست کنید!

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی JPY رایگان خود را دریافت کنید

پیش بینی USD/JPY – تحلیل فنی

USD/JPY در روز چهارشنبه کاهش یافت و از بالاترین سطح خود در چند دهه گذشته که در جلسه قبل با رسیدن به 154.78 ثبت شده بود، خارج شد. اگر بازگشت رکود در اواخر این هفته شتاب بیشتری بگیرد، حمایت را می توان در 153.20 و 152.00 پس از آن مشاهده کرد. در زیر این سطوح، 150.80 ممکن است به یک نقطه کانونی تبدیل شود.

برعکس، اگر USD/JPY رالی خود را از سر بگیرد، مقاومت در 154.78 و به دنبال آن 156.00، حد بالایی یک کانال صعودی کوتاه مدت، ظاهر می شود. با وجود تمایل صعودی این جفت، به دلیل شرایط بیش از حد خرید در بازار و احتمال فزاینده مداخله FX توسط دولت ژاپن، احتیاط لازم است.

  شاخص‌های سهام به دلیل درآمدهای مستحکم ایالات متحده و ضعیف‌تر CPI بریتانیا همچنان به رشد خود ادامه می‌دهند

نمودار اقدام قیمت USD/JPY

نموداری از توضیحات بازار سهام به طور خودکار ایجاد شد

نمودار USD/JPY با استفاده از TradingView ایجاد شد

برای یک مرور کلی از پوند انگلیسچشم انداز فنی و اساسی، مطمئن شوید که پیش بینی تجارت سه ماهه دوم ما را هم اکنون دانلود کنید!

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی GBP رایگان خود را دریافت کنید

GBP/USD پیش بینی – تحلیل فنی

GBP/USD روز چهارشنبه بازگشت متوسطی را تجربه کرد و از حمایت در منطقه 1.2430 برگشت. اگر این جفت برگشت خود را در روزهای معاملاتی آینده افزایش دهد، مقاومت در 1.2525 و پس از آن 1.2575 نزدیک به میانگین متحرک ساده 200 روزه خواهد بود. در ادامه قدرت، سطح کلید بعدی برای تماشا 1.2645 است.

از طرف دیگر، اگر فروشندگان برگردند و فروش بازار را آغاز کنند، پشتیبانی در 1.2430 قابل مشاهده است. برای جلوگیری از سقوط بزرگتر، گاو نر باید از این دندان و ناخن کف محافظت کند. هر لپسی می تواند منجر به سقوط به سمت 1.2325 شود. زیان های بیشتر فراتر از این نقطه ممکن است توجه را به پایین ترین سطح اکتبر 2023 نزدیک به 1.2040 معطوف کند.

GBP/USD نمودار اقدام قیمت

image4.png

نمودار GBP/USD با استفاده از TradingView ایجاد شد

کنجکاو برای کشف ارتباط بین موقعیت یابی خرده فروشی FX و USD/CADپویایی اکشن قیمت؟ راهنمای احساسات ما را برای یافته های کلیدی بررسی کنید. اکنون آن را دانلود کنید!
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه 9% 4% 5%
هفتگی 10% 24% 20%

پیش بینی USD/CAD – تحلیل فنی

پس از ناکامی در رفع مقاومت تلاقی در 1.3850، USD/CAD در روز چهارشنبه کاهش یافت و فروشندگان از فرصت معکوس سرمایه گذاری کردند و قیمت ها را به سمت 1.3765 بازگرداندند. اگر روند زیان طی جلسات معاملاتی آتی افزایش یابد، حمایت نزدیک به دسته 1.3700 و به دنبال آن 1.3610 ظاهر می شود.

از طرف دیگر، اگر گاوها دوباره دست بالا را بدست آورند و بتوانند نرخ ارز را بالاتر ببرند، مقاومت اولیه روی 1.3850 باقی می ماند و به دنبال آن آستانه روانی 1.3900 قرار می گیرد. بالاتر از این نردبان، توجه به اوج های 2022 در حدود 1.3980 معطوف خواهد شد.

نمودار اقدام قیمت USD/CAD

image5.png

نمودار USD/CAD با استفاده از TradingView ایجاد شدمنبع: https://www.dailyfx.com/news/forex-usd-dollar-still-on-bullish-path-setups-on-eur-usd-gbp-usd-usd-jpy-usd-cad-20240417.html