شروع مثبت برای دلار استرالیا

AUD/USD تجزیه و تحلیل و نکات صحبت

  • انتظارات تشویقی چینی ها پیشنهاد AUD را حفظ می کنند.
  • فردا همه به دقایق RBA و FOMC نگاه می کنند.
  • AUD/USD چشم گاو نر 200 روزه کارشناسی ارشد.

مهارت های معاملاتی خود را بالا ببرید و مزیت رقابتی به دست آورید. امروز چشم انداز دلار استرالیا در Q4 را برای بینش انحصاری در مورد کاتالیزورهای کلیدی بازار که باید در رادار هر معامله‌گری باشد، دریافت کنید.

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

پیش بینی AUD رایگان خود را دریافت کنید

پیشینه اساسی دلار استرالیا

دلار استرالیا در بسته شدن هفته گذشته بالاتر از دلار سرمایه گذاری کرد 0.6500 کنترل روانی صبح امروز دوشنبه در حالی که بازارها در مورد سیاست های پولی جهانی فکر می کنند. داده‌های ضعیف اقتصادی اخیر ایالات متحده، به‌ویژه از بازار کار، شاهد کاهش بازدهی خزانه‌داری آمریکا در کنار ضعف دلار بود. داده‌های مشاغل استرالیا کاملاً برعکس بود و نرخ بیکاری ثابت بود در حالی که تغییر اشتغال از برآوردها پیشی گرفت. انتظارات تورمی بالاتر رفته است و این می تواند فشار بیشتری را بر بانک مرکزی استرالیا (RBA) برای حفظ سیاست های پولی سخت با احتمال افزایش بیشتر نرخ بهره وارد کند. با نگاهی به قیمت گذاری بازار پول در زیر، مشهود است که بازارها در را برای انقباض بیشتر باز گذاشته اند. همانطور که گفته شد، داده های دریافتی برای راهنمایی در مورد استراتژی بانک مرکزی بسیار مهم خواهد بود.

احتمالات نرخ بهره RBA

image1.png

منبع: Refinitiv

تکمیل AUD امروز صبح این واقعیت بود که چین هر دو نرخ LPR خود را پس از اینکه داده‌های اقتصادی اخیر بهبود نشان داد، ثابت نگه داشت. اقدامات محرک قبلی ممکن است در حال حاضر با نگاه مثبت بازارها به این امر ثمر دهد. قیمت‌های کالاها عمدتاً به دلیل کاهش ارزش دلار و خوش‌بینی در سراسر چین در سراسر چین عرضه می‌شوند – بنابراین دلار استرالیا حامی رشد سود برد. به‌نظر می‌رسد تقویم اقتصادی برای بقیه روز معاملاتی نسبتاً بی‌صدا باشد، اما انبوه بلندگوهای RBA، دقیقه‌های RBA و دقیقه‌های FOMC احتمالاً مقداری نوسان برای جفت ارز به همراه خواهد داشت.

  گفت و گوی تلفنی رهبران چین و آلمان

تقویم اقتصادی AUD/USD (GMT +02:00)

image2.png

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

تجزیه و تحلیل فنی

نمودار روزانه AUD/USD

image3.png

نمودار تهیه شده توسط Warren Venketas، TradingView

عملکرد قیمت روزانه AUD/USD در بالا اکنون با اطمینان بالاتر از قیمت شکسته شده است 0.6500 سطح و به سمت میانگین متحرک 200 روزه (آبی) حرکت کنید. واگرایی نزولی/منفی از طریق شاخص قدرت نسبی (RSI) همچنان در جریان است و می تواند با یک اوج در اطراف منطقه مقاومت 200 روزه MA آشکار شود.

سطوح پشتیبانی کلیدی:

  • 0.6500
  • 0.6459
  • کارشناسی ارشد 50 روزه
  • 0.6358

داده های احساسات مشتری IG: صعودی (AUD/USD)

IGCS نشان می دهد که معامله گران خرده فروشی در حال حاضر خالص هستند بلند در AUD/USD، با 60% معامله گرانی که در حال حاضر موقعیت های خرید دارند.

آخرین راهنمای احساسات (در زیر) را دانلود کنید تا ببینید چگونه تغییرات موقعیتی روزانه و هفتگی بر احساسات و چشم انداز AUD/USD تأثیر می گذارد.

مقدمه ای بر تحلیل تکنیکال

احساسات بازار

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

با وارنون توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@WVenketasمنبع: https://www.dailyfx.com/news/forex-aud-usd-price-forecast-positive-start-for-aussie-dollar-wv-20231120.html