چشم انداز دلار آمریکا روشن می شود. تنظیمات بر روی EUR/USD، USD/JPY، GBP/USD

بیشترین خوانده شده: تحلیل احساسات و چشم انداز بازار – طلا، نفت خام WTI، S&P 500

میخوای بدونی کجا یورو/دلار آمریکا طی ماه های آینده در پیش است؟ پاسخ ها را در پیش بینی سه ماهه ما کشف کنید. امروز راهنمای رایگان خود را بخواهید!

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی یورو رایگان خود را دریافت کنید

پیش بینی EUR/USD – تحلیل فنی

یورو/دلار آمریکا هفته را با حرکت پشت سر آغاز کرد و به زیر سطح حمایت 1.0635 سقوط کرد و به پایین‌ترین سطح خود از اوایل نوامبر سال گذشته رسید، با زیان‌هایی که اکنون از بالاترین نوسان آوریل از 2.4 درصد فراتر رفته است. تایید شکست روز دوشنبه در روزهای آینده ممکن است شتاب فروش را تسریع کند و به طور بالقوه راه را برای نزول به سمت پایین‌ترین سطح 2023 در 1.0450 هموار کند.

از سوی دیگر، اگر EUR/USD بازگشتی را تنظیم کند و آستانه 1.0635 را پس بگیرد، مقاومت می تواند نزدیک به مارک روانی 1.0700 مشاهده شود. در قدرت بیشتر، تمرکز روی 1.0725 خواهد بود. خرس ها باید این سقف فنی را به شدت حفظ کنند. هر گونه شکست در انجام این کار ممکن است باعث افزایش حرکت به سمت میانگین های متحرک ساده 50 روزه و 200 روزه شود که در نزدیکی 1.0820 قرار دارند.

نمودار اقدام قیمت یورو/دلار آمریکا

نموداری از توضیحات بازار سهام به طور خودکار ایجاد شد

نمودار EUR/USD با استفاده از TradingView ایجاد شد

علاقه مند به یادگیری نحوه موقعیت یابی خرده فروشی می تواند سرنخ هایی در مورد آن ارائه دهد USD/JPYتعصب جهت دار؟ راهنمای احساسات ما حاوی بینش های ارزشمندی در مورد روانشناسی بازار به عنوان یک شاخص روند است. اکنون آن را دانلود کنید!

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه 17% 2% 5%
هفتگی 14% -8٪ -5٪

پیش بینی USD/JPY – تحلیل فنی

USD/JPY روز دوشنبه افزایش یافت و از دستگیره 152.00 عبور کرد و به بالاترین سطح خود از ژوئن 1990 رسید که با افزایش بازدهی خزانه داری ایالات متحده تقویت شد. با کنترل بازار توسط گاوها، به زودی شاهد حرکت به سمت مقاومت کانال در 155.80 هستیم. اما سودها می توانند موقتی باشند، زیرا دولت ژاپن می تواند برای حمایت از ین در شکست قاطع بالاتر از آستانه 155.00 وارد عمل شود.

برعکس، اگر گاوها شروع به کسب سود در موقعیت های خرید خود کنند و USD/JPY به سمت نزول حرکت کنند، حمایت در 153.20 و 152.00 پس از آن تحقق می یابد. قیمت‌ها می‌توانند در حوالی این کف فنی در طول یک عقب‌نشینی تثبیت شوند، اما در صورت خرابی، خرس‌ها می‌توانند روی ۱۵۰.۸۰ و به دنبال آن ۱۵۰.۵۰، میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه، هدف خود را تعیین کنند.

نمودار اقدام قیمت USD/JPY

image2.png

نمودار USD/JPY با استفاده از TradingView ایجاد شد

کنجکاو در مورد آنچه در پیش است برای پوند انگلیس? بینش های کلیدی را در پیش بینی معاملات سه ماهه ما بیابید. اکنون نسخه رایگان خود را درخواست کنید!

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی GBP رایگان خود را دریافت کنید

GBP/USD پیش بینی – تحلیل فنی

GBP/USD در روز دوشنبه کاهش جزئی را تجربه کرد اما موقعیت خود را بالای سطح حمایت در 1.2435 حفظ کرد. برای تقویت احساسات نسبت به پوند، ضروری است که این کف فنی دست نخورده باقی بماند. شکست در جلوگیری از شکست می تواند منجر به عقب نشینی به سمت 1.2325 شود. در صورت ضعف بیشتر، خرس‌ها ممکن است برای شروع حمله به پایین‌ترین سطح اکتبر 2023 در حدود 1.2040 جرأت داشته باشند.

از سوی دیگر، اگر احساسات به نفع خریداران برگردد و کابل بتواند یک برگشت صعودی ایجاد کند، مقاومت اولیه در 1.2525 ظاهر می شود. در بالای این ناحیه، توجه به میانگین متحرک ساده 200 روزه در 1.2580 و به دنبال آن 1.2650 خواهد بود، جایی که میانگین متحرک ساده 50 روزه با دو خط روند مهم کوتاه مدت تلاقی می کند.

GBP/USD نمودار اقدام قیمت

تصویری از یک نمودار شرح به طور خودکار تولید می شود

نمودار GBP/USD با استفاده از TradingView ایجاد شدمنبع: https://www.dailyfx.com/news/forex-usd-dollar-s-outlook-brightens-setups-on-eur-usd-usd-jpy-gbp-usd-20240415.html