RBA کوهلر دلار استرالیا را تقویت می کند

AUD/USD تجزیه و تحلیل و نکات صحبت

  • وام های جدید یوان RBA کهلر و چین برای حفظ AUD زوج را شکست دادند.
  • قیمت گذاری RBA برای افزایش نرخ بهره در آینده باز است.
  • AUD/USD در آستانه CPI آمریکا فردا محتاط است.

مهارت های معاملاتی خود را بالا ببرید و مزیت رقابتی به دست آورید. امروز چشم انداز دلار استرالیا در Q4 را برای بینش انحصاری در مورد کاتالیزورهای کلیدی بازار که باید در رادار هر معامله‌گری باشد، دریافت کنید.

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

پیش بینی AUD رایگان خود را دریافت کنید

پیشینه اساسی دلار استرالیا

دلار استرالیا از یک روایت جنگ طلبانه که اوایل صبح امروز توسط بانک رزرو استرالیا (RBA) کوهلر ارائه شد، سود برده است. دستیار فرماندار تاکید کرد که مسیر کاهش فشارهای تورمی در استرالیا ممکن است سخت تر از حد انتظار باشد. مانند ایالات متحده، بازار کار فشرده یکی از عوامل کلیدی در افزایش تورم در استرالیا بوده است. بنابراین، بازارهای پول درها را برای افزایش بیشتر نرخ بهره در سال 2024 باز نگه داشته اند (به جدول زیر مراجعه کنید) زیرا سرمایه گذاران منتظر داده های دریافتی بیشتر هستند.

احتمالات نرخ بهره RBA

image1.png

منبع: Refinitiv

وام‌های جدید یوان چین در اوایل جلسه تجاری اروپا منتشر شد و اگرچه این رقم نسبت به چاپ قبلی به شدت کاهش یافت، وام‌های جدید یوان از پیش‌بینی‌ها فراتر رفت. CNY738.4B در مقابل CNY665B انتظار می رود. این در شرایطی است که دولت چین بازار محلی را با پول نقد پر کرده است و در عین حال شرایط سیاست پولی را با کاهش نرخ‌های بهره تسهیل می‌کند. تورم کاهش یافته است و ارزهای مرتبط با رشد کالایی مانند AUD به اقتصاد قوی چین نیاز دارند تا در برابر دلار آمریکا نفوذ کنند.

  1.3900 به عنوان DXY Retreats ثابت می ماند، آیا MA 20 روزه پشتیبانی ارائه می دهد؟

در حالی که امروز اطلاعات اقتصادی کمی وجود دارد که برخی از صحبت های فدرال رزرو را منع می کند، هفته پیش رو (به تقویم اقتصادی مراجعه کنید) با انتشار بالقوه متحرک بازار از جمله داده های CPI ایالات متحده و داده های نیروی کار استرالیا پراکنده است. هر دو مجموعه گزارش به بازارها کمک می‌کند تا پیام‌های کلی بانک‌های مرکزی مربوطه را طبق اظهارنظر اخیر مقامات ارزیابی کنند.

تقویم اقتصادی AUD/USD (GMT +02:00)

image2.png

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

تجزیه و تحلیل فنی

نمودار روزانه AUD/USD

image3.png

نمودار تهیه شده توسط Warren Venketas، TradingView

یک شکست دیگر توسط گاوهای AUD در 0.6500 سطح مقاومت روانی اکنون جفت را زیر میانگین متحرک 50 روزه (زرد) و بالاتر از آن نگه می دارد 0.6358 منطقه پشتیبانی کلیدی به نظر می رسد شمع روزانه فعلی یک فتیله بالایی بلند را تشکیل می دهد و اگر این شمع به این شکل بسته شود، کاهش بیشتر ممکن است AUD/USD را تضمین کند.

سطوح مقاومت کلیدی:

سطوح پشتیبانی کلیدی:

داده های احساسات مشتری IG: مختلط (AUD/USD)

IGCS نشان می دهد که معامله گران خرده فروشی در حال حاضر خالص هستند بلند در AUD/USD، با 82% معامله گرانی که در حال حاضر موقعیت های خرید دارند.

آخرین راهنمای احساسات (در زیر) را دانلود کنید تا ببینید چگونه تغییرات موقعیتی روزانه و هفتگی بر احساسات و چشم انداز AUD/USD تأثیر می گذارد.

مقدمه ای بر تحلیل تکنیکال

احساسات بازار

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

با وارنون توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@WVenketasمنبع: https://www.dailyfx.com/news/forex-aud-usd-price-forecast-rba-kohler-reinforces-aussie-dollar-wv-20231113.html