USD/CAD در مثلث تثبیت پیش از تصمیم فدرال رزرو

پیش بینی USD/CAD

  • USD/CAD قبل از اعلام نرخ فدرال رزرو افزایش یافته است، اما در ماه های اخیر در مسیر نزولی قرار گرفته است
  • را FOMCچشم انداز سیاست این جفت ارز در کوتاه مدت هدایت خواهد شد
  • این مقاله به سطوح فنی کلیدی برای تماشا در روزهای آینده می پردازد

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

بیشترین خوانده شده: روند EUR/USD و EUR/JPY به چشم انداز فدرال رزرو، ECB و BoJ بستگی دارد. نوسانات پیش رو

USD/CAD در روز سه‌شنبه با افزایش 0.15 درصدی به 1.3185 رسید که در بحبوحه احتیاط بازار پیش از یک رویداد مهم در روز چهارشنبه: اعلام نرخ بهره فدرال رزرو. با وجود این افزایش، نرخ ارز طی دو ماه گذشته در مسیر نزولی قرار داشته است و از اوایل ژوئن حدود 2.8 درصد کاهش داشته است.

برای یافتن سرنخ‌هایی در مورد مسیر بالقوه جفت ارز و سوگیری معاملاتی، فعالان بازار باید تصمیم سیاست پولی فدرال رزرو را برای نشست ماه جولای آن، از جمله راهنمایی‌های رو به جلو، از نزدیک دنبال کنند.

بر اساس برآوردهای اجماع، FOMC به عنوان بخشی از مبارزه مداوم خود با تورم، هزینه های استقراض را 25 واحد پایه به 5.25٪ -5.50٪ افزایش می دهد. با کاهش کامل این حرکت، تمرکز باید روی چشم انداز و اینکه آیا سیاست گذاران قصد دارند در اواخر سال جاری تشدید بیشتری را اعمال کنند، متمرکز شود.

اگر بانک مرکزی اعلام کند که برای بازگرداندن ثبات قیمت ها به کار بیشتری نیاز است، بازدهی خزانه داری ایالات متحده می تواند بالاتر رود زیرا انتظارات نرخ بهره به سمتی مخالف تر تغییر می کند. این در ابتدا می تواند دلار آمریکا را تقویت کند و فشار نزولی بر “Loonie” وارد کند.

  هشدار چین به اتحادیه اروپا در خصوص تحریم شرکت‌ها به بهانه کمک به روسیه

مربوط: نفت خام چیست؟ آغازگر معامله گر برای تجارت نفت

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی دلار رایگان خود را دریافت کنید

با این حال، در یک افق بلندمدت، به دلیل بهبود قوی قیمت نفت و تثبیت شرایط اقتصاد جهانی، زمینه برای تقویت دلار کانادا در برابر دلار وجود دارد. این بدان معناست که مسیر کمترین مقاومت ممکن است برای USD/CAD در ماه‌های آینده کمتر باشد.

از نظر تحلیل تکنیکال، USD/CAD به نظر می‌رسد که درون یک مثلث متقارن در حال پیچش است، یک سازند فنی متشکل از دو خط روند همگرا، یک خط صعودی که دنباله‌ای از اوج‌های بالاتر را به هم متصل می‌کند و یک نزولی که مجموعه‌ای از پایین‌ترین سطح‌ها را به هم متصل می‌کند.

به طور کلی، مثلث متقارن تمایل به یک الگوی ادامه دارد، اما همچنین می تواند نشان دهنده یک برگشت احتمالی باشد اگر برخلاف روند غالب حل شود. به همین دلیل، مشاهده چگونگی تغییر قیمت ها در چند جلسه معاملاتی آینده ضروری است. با این اوصاف دو مورد قابل بررسی است.

مورد 1: USD/CAD ضلع بالای مثلث را در 1.3220 می شکند

اگر این سناریو اجرا شود، می توانیم شاهد حرکت به سمت 1.3275 باشیم. در قدرت بیشتر، تمرکز بر روی سطح روانی 1.3400 تغییر خواهد کرد.

مورد 2: USD/CAD پشتیبانی مثلث را در 1.3140 شکست

اگر این سناریو آشکار شود، خرس‌ها می‌توانند برای حمله به 1.3085 جرأت پیدا کنند. اگر این کف برداشته شود، USD/CAD ممکن است به سمت 1.2960 حرکت کند.

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

سلام

روزانه -1٪ 0% 0%
هفتگی 4% 16% 8%

نمودار فنی USD/CAD

نمودار روزانه

یک نمودار بر روی صفحه نمایش کامپیوتر شرح به طور خودکار تولید می شود

نمودار چهار ساعته

تصویری از یک نمودار شرح به طور خودکار تولید می شود

نمودارهای USD/CAD تهیه شده با استفاده از TradingViewمنبع: https://www.dailyfx.com/news/forex-canadian-dollar-outlook-usd-cad-in-consolidation-triangle-ahead-of-fed-decision-20230725.html