USD/ZAR: پیش بینی قیمت: Relentless Rand Eyes FOMC

تجزیه و تحلیل رند و نکات صحبت

  • احساس ریسک با تعهد چین به محرک بهبود می یابد.
  • فدرال رزرو احتمالاً صعود خواهد کرد، اما بعدی کجاست؟
  • گاوهای ZAR به نظر می رسد R17.50/$ را در معرض دید قرار دهند.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

پیشینه اساسی USD/ZAR

راند آفریقای جنوبی امروز یک سطح حمایتی کلیدی دیگر را شکست، همانطور که روی آن تمرکز دارد R17.50/$ رسیدگی. پس از اینکه این ابرقدرت جهانی متعهد شد که محرکی برای اقتصاد در حال فروپاشی ایجاد کند، خوش بینی چینی ها را تقویت کرد و روابط مثبت سنتی خود را با ZAR تقویت کرد. همانطور که گفته شد، اکنون توجه به سمت اعلامیه FOMC در فردا معطوف شده است، جایی که انتظار می رود فدرال رزرو تا سال آینده افزایش یابد. 25bps (که انتظار تغییری در آن ندارم) با این حال، راهنمایی‌های رو به جلو برای به دست آوردن سرنخ‌هایی در مورد تغییرات احتمالی در چرخه پیاده‌روی پیش‌بینی‌شده کنونی، از نزدیک نظارت می‌شود.

بازارهای پول (به جدول زیر مراجعه کنید) در حال حاضر به سناریوی «یک و تمام» اشاره می‌کنند که در آن این می‌تواند آخرین افزایش نرخ بهره با اولین کاهش پیش‌بینی‌شده در ژوئن/ژوئیه 2023 باشد.

دانش تجارت پایه

مبانی کلان

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

ضمنی FED صندوق های آتی

image1.png

منبع: Refinitiv

تقویم اقتصادی (به زیر مراجعه کنید) امروز تحت تسلط ایالات متحده است، همانطور که در بقیه هفته معاملاتی این اتفاق خواهد افتاد و داده های امروز به نفع دلار آمریکا از طریق شاخص قیمت مسکن شروع شده است که آنطور که پیش بینی می شد سقوط نکرد، بلکه سطح رشد را حفظ کرد. 0.7٪. اعتماد مصرف کننده CB در مرحله بعدی قرار دارد و اگر ارقام واقعی مطابق با تخمین ها منتشر شود، ممکن است دلار برخی از سودهای از دست رفته خود را تا کنون پس بگیرد.

  چین: پکن به حاکمیت قضایی همه کشورها احترام می‌گذارد

تقویم اقتصادی USD/ZAR (GMT +02:00)

image2.png

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

تجزیه و تحلیل فنی

نمودار روزانه USD/ZAR

image3.png

نمودار تهیه شده توسط وارن ونکتاس، IG

قیمت روزانه USD/ZAR طبق شاخص قدرت نسبی (RSI) در لبه قلمرو فروش بیش از حد است، اما بالاتر از پایین‌ترین RSI قبلی باقی می‌ماند. در مقابل، سطوح USD/ZAR سطوح پایین‌تری را نشان می‌دهند که نشان‌دهنده واگرایی صعودی است که می‌تواند به صعود قریب‌الوقوع این جفت اشاره کند. در حال حاضر برخی از بی میلی توسط معامله گران در اطراف وجود دارد 17.5000 دسته روانی که می تواند نشانه ای از خستگی خرس ها باشد. آیا باید شاهد بسته شدن تأییدیه در زیر باشیم 17.5000 می تواند افت قابل توجهی داشته باشد 17.0000.

سطوح مقاومت:

  • میانگین متحرک 18000/200 روزه
  • 17.7000

سطوح پشتیبانی:

با وارنون توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@WVenketasمنبع: https://www.dailyfx.com/news/forex-usd-zar-price-forecast-relentless-rand-eyes-fomc-wv-20230725.html