XAU/USD با کاهش بازده، امیدهای فدرال‌رزرو پیوت افزایش یافت

چشم انداز قیمت طلا

  • قیمت طلا رالی و شکستن بالاتر از مقاومت فنی در منطقه 1975/1980 دلار
  • سودهای شمش به دلیل عقب نشینی شدید بازدهی خزانه داری به دنبال داده های اقتصادی ناامیدکننده است.
  • این مقاله کلید XAU/ را بررسی می کنددلار آمریکاسطوحی که ارزش تماشا در جلسات معاملاتی آینده را دارد

بیشترین خوانده شده: یورو/دلار آمریکا پس از شکست، رکود نزدک 100، قیمت نفت در معرض خطر سقوط قرار گرفت

قیمت طلا (XAU/USD) در روز پنجشنبه بیش از 1.0 درصد افزایش یافت، که پس از عملکرد ضعیف در جلسه معاملاتی قبل، به دلیل عقب نشینی قابل توجه بازدهی خزانه داری ایالات متحده در پی داده های ناامیدکننده بازار کار که در اوایل روز منتشر شد، بازگشت.

با تمرکز بر کاتالیزورها، درخواست‌ها برای مزایای بیکاری برای هفته منتهی به 11 نوامبر بیش از پیش‌بینی‌شده افزایش یافت و به 231,000 در مقابل پیش‌بینی 220,000 رسید. تداوم ادعاهای بیکاری نیز تا حدودی شگفت‌زده شد و به 1,865,000 افزایش یافت که بیشترین میزان در نزدیک به دو سال گذشته بود که نشان‌دهنده دشواری روزافزون در یافتن شغل برای آمریکایی‌ها بود.

مشتاق به دست آوردن بینشی در مورد مسیر آینده طلا و محرک های بازار آینده برای نوسانات هستید؟ پاسخ ها را در راهنمای معاملاتی رایگان Q4 ما کشف کنید. اکنون آن را به صورت رایگان دانلود کنید!

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی طلای رایگان خود را دریافت کنید

داده های اقتصادی ایالات متحده

image1.png

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

شاخص های اقتصادی نامطلوب، همراه با ارقام تشویقی CPI و PPI اکتبر که دیروز و سه شنبه منتشر شد، این دیدگاه را تقویت کرد که چرخه انقباض فدرال رزرو به پایان رسیده است و حرکت بعدی کاهش نرخ خواهد بود. این انتظارات بر بازدهی تأثیر گذاشت و اسکناس 10 ساله را به زیر 4.45 درصد رساند و به پایین ترین ارزش خود از اواخر سپتامبر رسید.

  آشنایی با ۵ استراتژی مدیریت ریسک در ارزهای دیجیتال ارزدیجیتال | persianforexacademy

با توجه به اینکه چشم انداز سیاست پولی FOMC در چشمان بازار بیشتر بدتر می شود، طلا می تواند در کوتاه مدت در یک مسیر صعودی باقی بماند، به خصوص اگر دلار آمریکا اصلاح نزولی اخیر خود را افزایش دهد. اگر اطلاعات دریافتی ضعف اقتصادی بیشتری را نشان دهد، این سناریو ممکن است تحقق یابد، زیرا چشم‌انداز کلان رو به وخامت ممکن است چرخش فدرال رزرو را تسریع کند.

دانش مورد نیاز برای حفظ ثبات معاملات را به دست آورید. راهنمای «نحوه تجارت طلا» خود را برای بینش و نکات ارزشمند دریافت کنید!

توصیه شده توسط دیگو کولمن

نحوه معامله طلا

تحلیل فنی قیمت طلا

قیمت طلا که از طریق قراردادهای آتی اندازه گیری می شود، روز پنجشنبه افزایش یافت و سقف فنی کلیدی را که از 1975 دلار به 1980 دلار امتداد داشت، شکست. در صورت تداوم این شکست، قیمت ها ممکن است در روزهای آینده شروع به تثبیت به سمت صعودی کنند و راه را برای حرکت به سمت 2010/2015 دلار هموار کنند. دستاوردهای اضافی از اینجا به بعد ممکن است اردوگاه صعودی را برای حمله به 2060 دلار جرات بخشد.

در صورت بازگشت نزولی، اولین خط دفاعی در برابر رکود در منطقه 1980-1975 دلاری قرار دارد. اگرچه ممکن است شمش در این منطقه با عقب نشینی پایه ای ایجاد کند، اما شکست می تواند باعث بازگشت عمیق تر شود و در را برای افت به سمت حمایت خوشه ای در محدوده 1950/1940 دلار باز کند (چند میانگین متحرک کلیدی در این زمینه همگرا هستند). در زیر این طبقه، تمرکز به 1920 دلار تغییر می کند.

  AUD توسط گزارش مشاغل قوی استرالیا و FOMC پشتیبانی می شود

آیا نمی دانید که چگونه موقعیت خرده فروشی می تواند قیمت طلا را شکل دهد؟ راهنمای احساسات ما پاسخ‌هایی را که شما به دنبال آن هستید ارائه می‌دهد – از دست ندهید، هم‌اکنون آن را دانلود کنید!
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه -6٪ 11% 0%
هفتگی -2٪ -11٪ -6٪

تحلیل فنی قیمت طلا

یک عکس از صفحه نمایش یک نمودار توضیحات به طور خودکار تولید می شود

نمودار قیمت طلا با استفاده از TradingView ایجاد شدمنبع: https://www.dailyfx.com/news/gold-price-forecast-xau-usd-breaks-out-as-yields-sink-fed-pivot-hopes-build-20231116.html